HP2 Gold - Inteligentný priezor s displejom 4.3", Full HD, WiFi, 2200mAh - Ezviz
Kód: EC-18495PGSúvisiaci tovar
Bezdrôtový zvonček na dvere Rebel s okrúhlym dizajnom je praktické a estetické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka dosah až 80 m, jednoduchú inštaláciu a spoľahlivé...
Bezdrôtový zvonček 17-102- prináša pohodlné a spoľahlivé upozornenie na návštevu bez zbytočného ťahania káblov. Je praktickým riešením pre dom, byt aj chatu a uľahčí komunikáciu...
Bezdrôtový zvonček na batérie O-OR-DB-KA-171/B ponúka jednoduchú inštaláciu bez káblov a spoľahlivé upozornenie na príchod návštevy. Vďaka dosahu až 150 m, 36 melódiám a...
Bezdrôtový zvonček s dvoma prijímačmi je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie pri vstupe do domu, bytu alebo kancelárie. Umožňuje jednoduchú inštaláciu bez zbytočného...
Bezdrôtový zvonček 17-109- je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie na návštevu bez zbytočného ťahania káblov. Ponúka jednoduchú inštaláciu, spoľahlivú prevádzku a...
Domáci zvončekBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciu a použitiePrevádzka na napätí 230 V pre stabilnú funkčnosťElegantný biely dizajn, ktorý sa hodí do každého...
ZvončekJednoduchý dvojtónový zvuk pre efektívne upozornenieMožnosť pripojenia na elektrickú sieť 230V pre stabilný výkonKompaktný a nenápadný dizajn v bielej farbeĽahká...
ZvončekJednotónový zvukFunguje na napätí 230VJednoduchá inštaláciaKlasická biela farba
Podrobný popis
WiFi priezor s aplikáciou a LCD displejom - HP2 Gold Ezviz
HP2 Gold je inteligentný WiFi priezor, vďaka ktorému sa budete cítiť bezpečne a sebaisto s úplnou kontrolou nad tým, čo sa deje pred vašimi dverami.
Je vybavený kamerou Full HD s rozlíšením 1920x1080p, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kvalitu obrazu a dotykový displej 4.3".
Je vybavený lítiovou batériou s kapacitou 2200 mAh.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- vysoká kvalita obrazu vďaka kamere Full HD
- 4.3-palcový displej
- Lítiová batéria s kapacitou 2200 mAh (USB-C vstup)
- Živý náhľad a prehrávanie záznamov
- Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie EZVIZ
- Wi-Fi 2,4 GHz
- Jednoduchá a bezproblémová inštalácia
Technická špecifikácia:
| HP2 Gold | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Typ zariadenia | Inteligentný priezor |
| Rozlíšenie kamery | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Uhol záberu kamery | 146° |
| Uhlopriečka displeja | 4.3" |
| Typ displeja | dotykový |
| WiFi | Áno |
| Živý náhľad | Áno, aplikácia Ezviz |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Konektor | USB-C |
| Hrúbka dverí | od 35 do 105 mm |
| Montážny otvor | od 14 do 26 mm |
| Rozmery | 32 x 32 x 42.6mm |
| Hmotnosť | 190g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 6941545633954 |
| Hmotnost: | 190g |
| Položka bola vypredaná… | |
EZVIZ Typ videovrátnika: Pre jednu lokalitu
ELFON
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Yokis Typ videovrátnika: Jednolokátorový
BasIP
Dahua Typ videovrátnika: Jednobytový
Výrobca: Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokalitný
Videovrátnik DUX čiernyMožnosť rozšírenia o ďalší monitor: ánoOtváranie brány: ánoPočet zvonení: 16Displej: 4,30"
Vidos Typ videointerkomu: Jednolokátorský
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V roku 2013 bola vytvorená značka EZVIZ, aby vložili technológiu do každej domácnosti – to znamená, že vytvárajú ľahko použiteľné zariadenia inteligentnej domácnosti, ktoré poskytujú vizuálnu ochranu a hmatateľnú radosť každej rodine. Od prvého dňa s nadšením vyvíjajú nové generácie produktov pre inteligentnú domácnosť, ktoré zjednodušujú a automatizujú váš domáci zážitok.
