BI-02FB SILVER - Bránový panel IP, 2-užívateľský, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-31209Súvisiaci tovar
Zvonček na dvereBezdrôtové prevedenie pre jednoduchú inštaláciu a flexibilitu umiestnenia.Viacero melódií na výber pre prispôsobenie osobného vkusu.Dlhý dosah signálu...
ZvončekSpoľahlivý bezdrôtový prenos signálu na vzdialenosť až 200 metrovIntegrovaná SOS funkcia pre núdzové situácieJednoduchá inštalácia bez zložitých krokovElegantný biely...
ZvončekBezdrôtový dosah až 400 metrov pre flexibilné umiestnenie.Široký výber zo 58 rôznych melódií pre osobitý zvukový štýl.Jednoduchá inštalácia bez potreby káblov.Ideálny pre...
Bezdrôtový zvonček 17-101- je praktické riešenie pre domácnosť, firmu aj kanceláriu. Umožňuje pohodlné a spoľahlivé upozornenie na návštevu bez zbytočného ťahania káblov, takže...
Bezdrôtový zvonček 17-109- je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie na návštevu bez zbytočného ťahania káblov. Ponúka jednoduchú inštaláciu, spoľahlivú prevádzku a...
Bezdrôtový zvonček 17-110- je praktické riešenie pre pohodlné signalizovanie návštevy bez nutnosti ťahania káblov. Umožňuje jednoduchú inštaláciu, spoľahlivú prevádzku a...
Bezdrôtový zvonček 17-125- s kinetickým tlačidlom ponúka spoľahlivé a pohodlné riešenie pre vašu domácnosť, byt aj kanceláriu. Jednoduchá inštalácia bez káblov, moderný dizajn a...
ZvončekŠtandardný dizajn vhodný pre každý dom.Prevádzkové napätie 8V pre bežné použitie.Jednoduchá inštalácia a použitie.Biela farba, ktorá sa ľahko hodí k rôznym typom exteriérov.
Podrobný popis
Vchodový panel BI-02FB Silver - BasIP
Vonkajší panel BI-02FB Silver značky BasIP je určený pre inštaláciu videovrátnika v IP technológii. Panel má 2 účastnícke tlačidlá a 1 tlačidlo typu "Concierge". BI-02FB sa vyznačuje moderným dizajnom a širokou funkčnosťou; je vybavený bezkontaktným čítačom v štandardoch Mifare a Unique a je plne integrovaný so systémom otvárania UKEY (QR kód, NFC a Bluetooth BLE). Zariadenie má možnosť plnej integrácie s akýmkoľvek bezpečnostným systémom a automatizáciou prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Panel podporuje aj funkciu rozpoznávania tváre.
Technické parametre:
- Typ panelu: 2-tlačidlový (+ tlačidlo "Concierge")
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/4” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol nahrávania kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED diód
- Rozhranie: grafické menu, webové rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktný čítač: Mifare, Unique, UKEY (NFC/Bluetooth)
- Podpora v aplikácii: Áno, UKEY a aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda ochrany/vzdory: IP65
- Pracovná teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 158 × 379 × 49 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| BI-02FB Silver | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 2-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Žiadny |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetľovač | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Komunikácia a ovládanie | |
| Rozhranie | Grafické, Webové rozhranie |
| Softvér na obsluhu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand |
| Metódy autorizácie | Rozpoznávanie tváre, QR kód, PIN kód, Bezkontaktný čítač, Aplikácia BasIP, UKEY, API |
| Tlačidlo Concierge | Áno |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborná, zlatá, čierna |
| Celkové rozmery | 158 × 379 × 49 mm |
| Rozmery pre inštaláciu | 141 × 359 × 58 mm |
| Pracovná teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514913116 |
EZVIZ
Výrobca: Revizoom Typ videozvonkohľadu: Jednolokátorový
ELFON
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
VideovrátnikVysoké rozlíšenie 4K pre výnimočne ostrý obrazPodpora až pre 4 byty, ideálne pre menšie rezidenčné budovyIntegrovaná RFID technológia pre jednoduchý...
MIWI URMET
Vidos Typ videovrátnika: Jednoúčelový
MIWI URMET
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
