OP-VM5 - Monitor k videovrátniku, 4.3" LCD - Elfon
Kód: EC-27024Súvisiaci tovar
Bezdrôtové tlačidlo zvončekaJednoduchá inštalácia bez potreby káblovania, stačí len batéria.Biela farba zaručuje univerzálny vzhľad, ktorý sa hodí do každého...
Tlačidlo pre zvončekyVodotesná konštrukcia s certifikátom IP44Odolné voči rôznym poveternostným podmienkamJednoduchá inštalácia a používanieElegantný biely dizajn vhodný k...
ZvončekSpoľahlivý bezdrôtový prenos signálu na vzdialenosť až 200 metrovIntegrovaná SOS funkcia pre núdzové situácieJednoduchá inštalácia bez zložitých krokovElegantný biely...
ZvončekBezdrôtová prevádzka umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby použitia káblov.Funkcia napájania na batérie zabezpečuje dlhšiu životnosť a flexibilitu...
ZvončekJednotónový zvukFunguje na napätí 230VJednoduchá inštaláciaKlasická biela farba
Domáci zvončekBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciu a použitiePrevádzka na napätí 230 V pre stabilnú funkčnosťElegantný biely dizajn, ktorý sa hodí do každého...
Podrobný popis
Širokouhlý videovrátnikový monitor OP-VM5 - Elfon
Širokouhlý videovrátnikový monitor OP-VM5 je určený pre systémy videovrátnikov ELFON Optima. Má displej LCD 4,3" ktorý ponúka komunikáciu v režime hlasitého odposluchu, plynulé nastavenie parametrov obrazu a hlasitosti hovoru. Umožňuje náhľad obrazu z kamier, pripojenie zvončeka, elektronického priezoru a spojenie s vrátnicou.
Technické parametre:
- Obrazovka: 4.3" LCD
- Rozlíšenie: 480x272
- Vstup KE: x1, otváranie brány
- Napájanie: 12-24 V DC(nie je súčasťou balenia)
- Prúdový odber:0.4 A
- Podpora elektronických priezorov: Áno
- Tlačidlo pripojenia k vrátnici: Áno
- Rozmery: 125,0 mm × 160,0 mm × 16,6 mm
Technická špecifikácia:
| OP-VM5 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Obrazovka | LCD 4.3" |
| Rozlíšenie | 480x272 |
| Vstup KE | x1, otváranie brány |
| Podpora elektronických priezorov | Áno |
| Tlačidlo pripojenia k vrátnici | Áno |
| Možnosť pripojenia zvončeka | Áno |
| Napájanie | 12-24 V DC(nie je súčasťou balenia) |
| Prúdový odber | 0.4 A |
| Rozmery | 125,0 mm × 160,0 mm × 16,6 mm |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5905668412569 |
Výrobca: Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Videovrátnik PLUTON BAX 7" čierny
Dahua
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednobytový
Výrobca: Laskomex
Vonkajšia jednotka pre video vrátnikaObsahuje integrovaný kódový zámok pre zvýšenú bezpečnosť.Podporuje Full HD video pre jasnú a kvalitnú obrazovú komunikáciu.Je odolná voči...
BasIP
BasIP
EZVIZ
Dahua
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
