AV-08FB BLACK - Bránový panel IP, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-28844Súvisiaci tovar
ZvončekBezdrôtová prevádzka umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby použitia káblov.Funkcia napájania na batérie zabezpečuje dlhšiu životnosť a flexibilitu...
Domový zvončekBezdrôtová prevádzka pre jednoduchú inštaláciuDosah signálu až 150 metrovModerný a elegantný čierny dizajnIdeálny pre domy, byty a kancelárie
ZvončekJednoduchý dvojtónový zvuk pre efektívne upozornenieMožnosť pripojenia na elektrickú sieť 230V pre stabilný výkonKompaktný a nenápadný dizajn v bielej farbeĽahká...
Elektrický zvončekEfektívny dvojtónový zvuk pre lepšiu počuteľnosťJednoduchá inštalácia s napätím 8VKlasický biely dizajn vhodný do rôznych interiérovVysoká spoľahlivosť a dlhá...
Bezdrôtový zvonček Rebel do zásuvky s dosahom až 100 m, 48 melódiami a 4 úrovňami hlasitosti. Má napájanie zo siete 230 V, nízku spotrebu a krytie IP44, takže sa hodí aj do...
Zvončekové tlačidloBezdrôtová prevádzka pre jednoduchú inštaláciu bez potreby káblovania.Napájanie na batérie umožňuje flexibilné umiestnenie takmer kdekoľvek.Ešte vyššia...
Sonický zvončekBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciu bez potreby káblového spojenia.Moderný a elegantný dizajn v bielej farbe pre každú domácnosť.Možnosť výberu z...
Podrobný popis
Bránový panel AV-08FB BLACK - BasIP
Vonkajší panel AV-08FB značky BasIP je model určený pre inštaláciu videovrátnikov v IP technológii. Panel má 1 piezoelektrické tlačidlo pre volanie a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD s funkciou rozpoznávania tvárí. Zariadenie je vybavené bezkontaktným čítačom v štandarde Mifare a Unique. AV-08FB podporuje aj vlastné riešenie značky BasIP - systém UKEY - umožňujúce autorizáciu vstupu pomocou mobilných technológií, QR kódov, NFC a Bluetooth BLE.
Bránový panel je vyrobený z vysokokvalitného brúseného hliníka. Kryt je vyrobený v triede mechanickej odolnosti IK07. Zariadenie umožňuje plnú integráciu s akýmkoľvek bezpečnostným a automatizačným systémom prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 100°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED diód
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktný čítač: Mifare / Unique
- Čítač UKEY: Áno (BLE, NFC)
- Rozpoznávanie tvárí: Áno
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65 / IK07
- Pracovná teplota: -40°C — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: čierna
- Rozmery panelu: 125 × 199 × 48 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-08FB BLACK | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panela | 1-tlačidlový|
| Technológia prenosu | TCP/IP|
| Displej | Chýba|
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS|
| FOV | 100° (H)|
| IR iluminátor | 6x LED dióda|
| Citlivosť | 0,01 LUX|
| Trieda tesnosti | IP65|
| Trieda odolnosti | IK07|
| Rozhranie | Grafické, WEB Rozhranie|
| Softvér na podporu | LINK|
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand|
| Metódy autorizácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API, UKEY, rozpoznávanie tvárí|
| Tlačidlo Concierge | Chýba|
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit|
| Režim hovoru | Full Duplex|
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník|
| Dostupné farby krytu | strieborná, zlatá,čierna |
| Rozmery panelu | 125 × 199 × 48 mm|
| Pracovná teplota | -40°C do 65°C|
| Napájanie | 12V, PoE|
| Spotreba energie | <6,5 W|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914212 |
MIWI URMET
Vidos Typ videovrátnika: Jednobytový
Revizoom
BasIP
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Dahua
BasIP
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videotelefónu: Jednolokátorský
BCS Line
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
