AV-08FB SILVER - Bránový panel IP, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-28534Súvisiaci tovar
Zvončekové tlačidloBezdrôtová prevádzka pre ľahkú inštaláciu.Funguje bez potreby batérií, šetrí životné prostredie a náklady.Odolné voči poveternostným vplyvom, vhodné pre...
ZvončekDvojfarebný dizajn pre elegantný vzhľad.Napájanie 8 V pre jednoduchú inštaláciu.Silný zvukový gong zaručuje počuteľnosť.Ideálny pre domáce a kancelárske prostredie.
Bezdrôtový zvonček na dvere Rebel s okrúhlym dizajnom je praktické a estetické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka dosah až 80 m, jednoduchú inštaláciu a spoľahlivé...
Bezdrôtový zvonček 17-106- je praktické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Umožňuje pohodlné upozornenie na návštevu bez zložitej montáže a bez potreby káblov. Jednoduché...
Podrobný popis
Panelová brána AV-08FB SILVER - BasIP
Exteriérový panel AV-08FB značky BasIP je model určený na inštaláciu videovrátnika v IP technológii. Panel má 1 piezoelektrický tlačidlo volania a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD s funkciou rozpoznávania tváre. Zariadenie je vybavené prístupovou čítačkou v štandarde Mifare a Unique. AV-08FB podporuje aj autorské riešenie značky BasIP- systém UKEY - umožňujúce autorizáciu vstupu pomocou mobilných technológií; QR kódov, NFC a Bluetooth BLE.
Panel brány je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného hliníka. Kryt je vyrobený v mechanickej odolnosti IK07. Zariadenie má možnosť úplnej integrácie s akýmikoľvek bezpečnostnými a automatizačnými systémami prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 100°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Ovládanie: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Prístupová čítačka: Mifare / /Unique
- Čítačka UKEY: Áno (BLE, NFC)
- Rozpoznávanie tváre: Áno
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda ochrany / odolnosti: IP65 / IK07
- Prevádzková teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 125 × 199 × 48 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-08FB SILVER | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Chýba |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 100° (H) |
| IR prisvetlenie | 6x LED |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Trieda odolnosti | IK07 |
| Komunikácia a ovládanie | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na ovládanie | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand |
| Metódy autorizácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API, UKEY, Rozpoznávanie tváre |
| Tlačidlo Concierge | Chýba |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborný, zlatý, čierny |
| Rozmery panelu | 125 × 199 × 48 mm |
| Prevádzková teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914236 |
Hilook by Hikvision Séria: Vila Typ videovrátnika: Jednolokátorový
EZVIZ
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
EZVIZ
MIWI URMET
Hikvision Séria: Modulárna Typ videovrátnika: Jednobytová
Videovrátnik VDP-61FHDZD/W
BCS Line
Revizoom
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
