CP2 Gold - Inteligentný priezor s displejom 4.3", Full HD, WiFi, 2200mAh - Ezviz
Kód: EC-33407Súvisiaci tovar
ZvončekJednotónový zvukFunguje na napätí 230VJednoduchá inštaláciaKlasická biela farba
Zvonček na dvereBezdrôtové pripojenie pre jednoduchú inštaláciu bez káblovAž 38 rôznych melódií pre individuálny výber zvoneniaElegantný biely dizajn vhodný do každého...
Bezdrôtový zvonček na dvere Rebel s okrúhlym dizajnom je praktické a estetické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka dosah až 80 m, jednoduchú inštaláciu a spoľahlivé...
ZvončekJednoduché pripojenie k 230 V napájaniu.Moderný a nenápadný dizajn vhodný do interiéru.Výkonný zvukový signál pre spoľahlivé upozornenie.Dlhá životnosť a odolnosť...
Podrobný popis
Inteligentný WiFi priezor s LCD displejom - CP2 Gold Ezviz
CP2 Gold je inteligentný priezor WiFi vďaka ktorému sa budete cítiť bezpečne a iste majúc plnú kontrolu nad tým, čo sa deje pred Vašimi dverami. Je vybavený kamerou Full HD s rozlíšením 1920 x 1080, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kvalitu obrazu a dotykovým displejom 4,3". Je vybavený lítiovou batériou s kapacitou 2200 mAh. Umožňuje diaľkové ovládanie pomocou aplikácie Ezviz.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- vysoká kvalita obrazu vďaka kamere Full HD
- Displej 4,3-palcový
- Lítiová batéria s kapacitou 2200 mAh (vstup typu C)
- Živý náhľad a prehrávanie záznamov
- Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie EZVIZ
- Wi-Fi 2,4 GHz
- Jednoduchá a bezproblémová inštalácia
Technická špecifikácia:
| CP2 Gold | |
|---|---|
| Všeobecne | |
| Typ zariadenia | Inteligentný priezor |
| Rozlíšenie kamery | 1920 x 1080(Full HD) |
| Uhol záberu kamery | 146° |
| Uhlopriečka displeja | 4,3" |
| Typ displeja | dotykový |
| WiFi | Áno |
| Živý náhľad | Áno, aplikácia Ezviz |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Konektor | USB-C |
| Hrúbka dverí | od 35 do 105 mm |
| Montážny otvor | od 14 do 26 mm |
| Rozmery | 32 x 32 x 42,6 mm |
| Hmotnosť | 190 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| Hmotnost: | 190g |
EZVIZ
Hikvision Séria: Modulárna Typ videovrátnika: Jednobytová
BasIP
MIWI URMET
EZVIZ Typ videovrátnika: Pre jednu lokalitu
Videovrátnik DUX čiernyMožnosť rozšírenia o ďalší monitor: ánoOtváranie brány: ánoPočet zvonení: 16Displej: 4,30"
Dahua
Videovrátnik VDP-61FHDZD/W
BasIP
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V roku 2013 bola vytvorená značka EZVIZ, aby vložili technológiu do každej domácnosti – to znamená, že vytvárajú ľahko použiteľné zariadenia inteligentnej domácnosti, ktoré poskytujú vizuálnu ochranu a hmatateľnú radosť každej rodine. Od prvého dňa s nadšením vyvíjajú nové generácie produktov pre inteligentnú domácnosť, ktoré zjednodušujú a automatizujú váš domáci zážitok.
