AV-04FD SILVER - IP bránový panel, 1-tlačidlový, podomietkový - BasIP
Kód: EC-AV-04FD SILVERSúvisiaci tovar
BasIP
BasIP
BasIP
Bezdrôtové tlačidlo zvončekaJednoduchá inštalácia bez potreby káblovania, stačí len batéria.Biela farba zaručuje univerzálny vzhľad, ktorý sa hodí do každého...
Domový zvončekBezdrôtová technológia umožňuje jednoduchú inštaláciu bez potreby káblovania.Výber z 36 rôznych melódií zabezpečí personalizované zvonenie.Dlhý dosah signálu...
Zvončekové tlačidloBezdrôtové pripojenie zaručuje pohodlnú inštaláciu bez potreby káblov.Elegantný čierny dizajn pre moderný vzhľad a štýl.Napájanie na batérie zabezpečuje...
Elektrický zvončekElegantný dizajn v strieborno-bielej farbe dokonale doplní moderný interiér.Funguje na 230V, čo zaručuje jednoduché zapojenie a stabilný výkon.Jednoduchá...
Podrobný popis
Dverná stanica AV-04FD Silver - BasIP
Model AV-04FD Silver značky BasIP je univerzálna dverná stanica videovrátnika v IP technológii. Panel je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného hliníka a má 1 tlačidlo na volanie. Zariadenie umožňuje plnú integráciu s ľubovoľnými bezpečnostnými a automatizačnými systémami cez otvorené rozhranie API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol snímania kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 diód IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezpečnostná čítačka: Nie
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Open API, WIEGAND-26, relé
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda ochrany / odolnosti: IP65
- Temp. prevádzky: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 95×190×27 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-04FD Silver | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR prisvetľovač | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Komunikácia a obsluha | |
| Rozhranie | Grafické, WEB Rozhranie |
| Softvér na obsluhu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand |
| Metódy autorizácie | Aplikácia BasIP, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborná |
| Celkové rozmery | 95×190×27 mm |
| Temp. prevádzky | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514913529 |
Revizoom Typ videovrátnika: Pre jedného používateľa
BCS Line
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorový
EZVIZ
Výrobca: Revizoom Typ videoodomofu: Jednolokačný
Vidos Typ videointerkomu: Jednolokátorský
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokálový
EZVIZ
Výrobca: Dahua
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
