BCS-CP1 - Vrátnica - BCS Line
Kód: EC-BCS-CP1Súvisiaci tovar
ZvončekBezdrôtové riešenie pre jednoduchú inštaláciu.Dosah signálu až 150 metrov.Elegantný biely dizajn vhodný do každého prostredia.Bateriové napájanie pre dlhú životnosť.
Bezdrôtový zvonček 17-101- je praktické riešenie pre domácnosť, firmu aj kanceláriu. Umožňuje pohodlné a spoľahlivé upozornenie na návštevu bez zbytočného ťahania káblov, takže...
Bezdrôtový zvonček s dvoma prijímačmi je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie pri vstupe do domu, bytu alebo kancelárie. Umožňuje jednoduchú inštaláciu bez zbytočného...
Bezdrôtový zvonček Rebel do zásuvky s dosahom až 100 m, 48 melódiami a 4 úrovňami hlasitosti. Má napájanie zo siete 230 V, nízku spotrebu a krytie IP44, takže sa hodí aj do...
Čierne zvončekové tlačidlo ORNO Home O-OR-DB-KA-170PD/B je bezdrôtové riešenie s napájaním na batériu CR2032 a jednoduchou povrchovou montážou. Vďaka krytiu IP55 a ochrannému...
Podrobný popis
Ústredňa vrátnika BCS-CP1 - BCS
Ústredňa vrátnika BCS-CP1 je určená pre viacrodinné systémy TCP/IP/SIP. Základné funkcie zahŕňajú: prijímanie hovorov z viacrodinných vonkajších panelov a videomonitorov, zobrazenie obrazu z kamier vonkajších panelov a IP monitorovacích kamier, otváranie vstupov - ovládanie relé vonkajšieho panelu. Zariadenie pracuje v dvoch režimoch: handsfree a slúchadlovom.
Technické parametre:
- Počet obsluhovaných vstupov: 10
- Počet obsluhovaných bytov: 200
- Displej: TFT dotykový, kapacitný, 1024x600, 10”
- Počet obsluhovaných CCTV kamier: 32
- Audio: Zabudovaný mikrofón a reproduktor, zabudovaná slúchadlo
- Spotreba energie: 24W
- Zásuvka pre microSD kartu
- Váha: 2,5 kg
- Rozmery: 334.97 × 224.6 × 64.42 mm
- Napájanie: DC12V 2A
Špecifikácia:
| BCS-CP1 | |
|---|---|
| Ústredňa | |
| Kompatibilita |
|
| Počet obsluhovaných vstupov | 10 (pre systém, kde je SIP serverom vybraný vonkajší panel) |
| Počet obsluhovaných bytov | 200 |
| Operačný systém | Linux |
| Typ displeja | TFT dotykový, kapacitný |
| Rozlíšenie | 1024x600 |
| Uhlopriečka | 10” |
| Protokol kamier | BCS Line, Onvif |
| Počet obsluhovaných CCTV kamier | 32 (naraz je možné zobraziť max 4 kamery) |
| Video kompresia | H.264 |
| Rozlíšenie obsluhovaných kamier | 720P |
| Audio | Zabudovaný mikrofón a reproduktor, zabudovaná slúchadlo |
| Audio režim | Handsfree a slúchadlový, komunikácia full duplex |
| Audio kompresia | G.711A; G.711U, PCM |
| Pamäťová karta | Zabudovaná zásuvka pre mSD kartu (podpora max 64GB) |
| Výstupy | 1 x HDMI s rozlíšením 1024x600 |
| Vstupy |
|
| Napájanie | DC12V 2A, napájací adaptér v balení |
| Spotreba energie | 24W |
| Prostredie prevádzky | -10°C ~ +55°C, 5-95% RH |
| Kryt | Plast v grafitovej farbe |
| Váha | 2,5 kg |
| Rozmery | 334.97 × 224.6 × 64.42 m |
| Montáž | Zabudovaný stolný stojan, možnosť naklopenia displeja 0-45 ° |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,5 kg |
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednobytový
BasIP
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokalitný
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Videovrátnik PLUTON BAX 7" čierny
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
