AV-05FD BLACK - Bránový panel IP, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-31089Súvisiaci tovar
Bezdrôtový zvonček Rebel do zásuvky s dosahom až 100 m, 48 melódiami a 4 úrovňami hlasitosti. Má napájanie zo siete 230 V, nízku spotrebu a krytie IP44, takže sa hodí aj do...
Bezdrôtový zvonček s dvoma prijímačmi je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie pri vstupe do domu, bytu alebo kancelárie. Umožňuje jednoduchú inštaláciu bez zbytočného...
ZvončekDvojfarebný dizajn pre elegantný vzhľad.Napájanie 8 V pre jednoduchú inštaláciu.Silný zvukový gong zaručuje počuteľnosť.Ideálny pre domáce a kancelárske prostredie.
ZvončekBezdrôtové pripojenie umožňuje flexibilnú inštaláciu bez potreby káblov.Až 60 melódií pre výber osobného zvukového oznámenia.Výkonný dosah signálu až 300 metrov, ideálny...
Bezdrôtový zvonček do zásuvky 230 V Rebel ponúka 58 melódií a 4 úrovne hlasitosti v rozsahu 50–80 dB. Má dosah až 150 m v otvorenom priestore, krytie IP44 a jednoduché napájanie...
Bezdrôtový zvonček čierny 17-105- je praktické a spoľahlivé riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Umožní pohodlné upozornenie na návštevu bez zložitej inštalácie a zbytočného...
Podrobný popis
Bránový panel AV-05FD Black - BasIP
Vonkajší panel AV-05FD značky BasIP je model určený pre inštaláciu videovrátnika v IP technológii. Panel má 1 bezdotykové tlačidlo a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD. Bránový panel je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného hliníka. Kryt má triedu mechanickej odolnosti IK08. Zariadenie môže byť plne integrované s akýmikoľvek bezpečnostnými a automatizačnými systémami cez otvorené rozhranie API.
Technické parametre:
- Druh panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/4” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol snímania kamery: 110°
- Komprimovanie videa: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Čítačka priblíženia: Nie
- Čítačka QR kódov: Áno
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65 / IK08
- Prac. teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: čierna
- Rozmery panelu: 95 × 190 × 37mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-05FD BLACK | |
|---|---|
| Panel | |
| Druh panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetľovač | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda tesnosti | IP65 |
| Trieda odolnosti | IK08 |
| Komunikácia a podpora | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na obsluhu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modulu, Wiegand |
| Metódy autorizácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborná, zlatá, čierna |
| Rozmery panelu | 95 × 190 × 37 mm |
| Prac. teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914137 |
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
EZVIZ Typ videovrátnika: Pre jedného užívateľa
EZVIZ
Vonkajšia jednotka pre video vrátnikaObsahuje integrovaný kódový zámok pre zvýšenú bezpečnosť.Podporuje Full HD video pre jasnú a kvalitnú obrazovú komunikáciu.Je odolná voči...
Hikvision Séria: Modulárna Typ videovrátnika: Jednobytová
BCS Line
BasIP
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
BasIP
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
