AA-07BD SILVER - Bránový panel IP, 4.3" LCD, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-29065Súvisiaci tovar
BasIP
ZvončekBezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi pre jednoduchú inštaláciuAž 52 rôznych tónov na výberDosah signálu až 200 metrovElegantný čierny dizajn vhodný pre moderné interiéry
Domový zvončekBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciuDosah signálu až 300 metrovIntegrované LED osvetlenie pre lepšiu viditeľnosťNastaviteľné melódie pre rôzne preferencie
Elektrický zvončekEfektívny dvojtónový zvuk pre lepšiu počuteľnosťJednoduchá inštalácia s napätím 8VKlasický biely dizajn vhodný do rôznych interiérovVysoká spoľahlivosť a dlhá...
Domový zvončekBezdrôtová technológia umožňuje jednoduchú inštaláciu bez potreby káblovania.Výber z 36 rôznych melódií zabezpečí personalizované zvonenie.Dlhý dosah signálu...
Bezdrôtový zvonček 17-101- je praktické riešenie pre domácnosť, firmu aj kanceláriu. Umožňuje pohodlné a spoľahlivé upozornenie na návštevu bez zbytočného ťahania káblov, takže...
Bezdrôtový zvonček Rebel URZ3262 do zásuvky 230 V je praktické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka až 48 melódií, 4 úrovne hlasitosti a dosah signálu do 100 m. Vďaka...
Bezdrôtový dverový zvonček Rebel Elipsa s moderným elipsovitým dizajnom a jednoduchou montážou. Má dosah až 80 m, prijímač je napájaný 3× AA batériami a tlačidlo 1× CR2032...
Tlačidlo pre zvončekyVodotesná konštrukcia s certifikátom IP44Odolné voči rôznym poveternostným podmienkamJednoduchá inštalácia a používanieElegantný biely dizajn vhodný k...
Podrobný popis
Bránový panel AA-07BB Silver - BasIP
Model AA-07BD Silver značky BasIP je integrovaný bránový panel, určený pre inštalácie vo viacbytových budovách, v technológii IP. Videovrátnik je vyrobený z vysokokvalitného hliníka. Panel sa vyznačuje moderným štýlom a širokou funkčnosťou; je vybavený zámkom a bezkontaktnou čítačkou štandardov Mifare a Unique. Zariadenie umožňuje plnú integráciu s ľubovoľnými bezpečnostnými a automatizačnými systémami prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
AA-07BD Silver tiež podporuje autorské riešenie značky BasIP - systém UKEY - umožňujúci autorizáciu prístupu pomocou mobilných technológií; QR kódov, NFC a Bluetooth BLE.
Technické parametre:
- Typ panelu: viacbytový
- Displej: 4,3" LCD TFT
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záberu kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED diód
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktná čítačka: Mifare, Unique, UKEY (NFC/Bluetooth)
- Klávesnica: Áno, fyzická
- Podpora v aplikácii: Áno, UKEY a aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Otvorené API
- Napájanie: 12V DC
- Trieda ochrany / odolnosti: IP65 / IK08
- Pracovná teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 155 × 375 × 55 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AA-07BD Silver | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | viacbytový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | 4,3“ TFT, farebný |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetlenie | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti | IK07 |
| Komunikácia a podpora | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na podporu | LINK |
| Integrácia | Otvorený API, SIP 2.0, Modul relé, Wiegand |
| Metódy autorizácie | QR kód, PIN kód, Bezkontaktná čítačka, Aplikácia BasIP, UKEY, API |
| Klávesnica | Piezoelektrická |
| Databáza záznamov | 10 000 tvárí, 20 000 kariet/príveskov |
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby skrine | strieborná |
| Celkové rozmery | 155 × 375 × 55 mm |
| Rozmery pre inštaláciu | 141 × 351 × 60 mm |
| Pracovná teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514912393 |
Videovrátnik Eurokomp E6255 s 7" monitorom a vonkajšou kamerou vám umožní pohodlne vidieť a komunikovať s návštevou ešte pred otvorením dverí. Ponúka farebný obraz, nočné...
BasIP
Hikvision Séria: Villa
BasIP
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokačný
MIWI URMET
MIWI URMET
Videovrátnik VDP-61FHDZD/W
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
