PB-10 - Drôtové tiesňové tlačidlo - Satel
Kód: EC-27506Súvisiaci tovar
Genevo
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie pohybu 160°.Vhodný pre vonkajšie použitie s krytím IP65.Maximálne zaťaženie až 500W.Biely dizajn, ktorý ľahko zapadne do každej dekorácie.
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Pohybový senzor360° zachytenie pohybu pre maximálne pokrytieStropná montáž pre nenápadné umiestnenieEnergeticky úsporné riešenie pre domácnosti aj kancelárieJednoduchá...
Vidicon
Detektor pohybuDetekcia pohybu a zvuku v rozsahu 160° pre maximálnu bezpečnosť.Zabezpečuje ochranu vášho domova 24/7.Jednoduchá inštalácia a kompatibilita so zabezpečovacími...
Genevo
Podrobný popis
Drôtové núdzové tlačidlo PB-10 - SATEL
PB-10 je drôtové núdzové tlačidlo, slúžiace na vyvolanie núdzového poplachu alebo privolanie pomoci. Tlačidlo môže byť tiež využité na ovládanie rôznych zariadení systému automatizácie alebo kontroly prístupu).
- ochrana pred sabotovanim pri otvorení krytu a pred odtrhnutím od podkladu
- spolupracuje s akoukoľvek ústredňou poplachového systému podporujúcou senzory typu NC
Technické údaje:
- Spolupráca: ústredňa poplachového systému podporujúca senzory typu NC
- Sabážové výstupy: 10 mA / 24 V DC
- Alarmové výstupy: 100 mA / 24 V DC
- Rozmery: 97 x 29 mm
- Hmotnosť: 58 g
Technická špecifikácia:
| PB-10 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Spolupráca | ústredňa poplachového systému podporujúca senzory typu NC |
| Sabážové výstupy NC | 10 mA / 24 V DC |
| Alarmové výstupy NC | 100 mA / 24 V DC |
| Trieda prostredia podľa EN50130-5 | II |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Pracovná teplota | -10°C...+55°C |
| Rozmery | 58 g |
| Hmotnosť | 97 x 29 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | ø97 x 29 mm |
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Výrobca: Genevo
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
