MSP-300 R - Vonkajší, bezdrôtový akusticko-optický signalizátor - Satel
Kód: EC-16156Súvisiaci tovar
Satel
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Pohybový senzorPokrýva 160° uhol detekcie pohybu, ideálne pre efektívne monitorovanie priestoru.Kompatibilný s inštalačnými krabicami, čo umožňuje jednoduchú montáž do...
Výrobca: Vidicon
Senzor pohybuDetekuje pohyb v uhle 360°, čím zabezpečuje pokrytie celého priestoru.Vysoký výkon až do 2000W, vhodný pre väčšie osvetľovacie systémy.Čierny elegantný dizajn sa...
Satel
Podrobný popis
Bezdrôtový akustický a optický signalizátor - SATEL
Bezdrôtový vonkajší opticko-akustický signalizátor MSP-300 je určený na prácu s kontrolérom MTX-300, pracujúcim na frekvencii 433MHz. V signalizátore bol použitý veľmi moderný rádiový obvod SPIRIT1 na optimalizáciu správy energie. Neustálu činnosť signalizátora MSP-300 zabezpečuje tiež veľmi výkonná batéria BAT-ER-3.6 s kapacitou 13Ah.
Najvýznamnejšie vlastnosti
- spolupráca s kontrolórom MTX-300 a centrálami PERFECTA 16-WRL, PERFECTA 32-WRL a PERFECTA-T 32-WRL
- optická a akustická signalizácia vyvolávaná nezávisle rádiovou cestou
- optická signalizácia: super jasné LED diódy
- akustická signalizácia: piezoelektrický prevodník
- možnosť vyvolania jedného z viacerých akustických signálov
- pokročilý rádiový obvod zabezpečujúci optimalizovanú komunikáciu pri nízkej spotrebe prúdu
- diaľková konfigurácia
- napájanie výkonnou batériou BAT-ER-3,6 s kapacitou 13 Ah a s veľkým rozsahom prevádzkových teplôt
- prevádzka pri teplote od -40°C do +55°C
- ochrana proti sabotáži pri otvorení krytu a odtrhnutí od podkladu
Technická špecifikácia
| MSP-300 R | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Dosah rádiovej komunikácie (otvorený terén) | do 400 m |
| Odber prúdu v pohotovostnom stave | 600 µA |
| Maximálny odber prúdu | 500 mA |
| Pracovné frekvenčné pásmo | 433,05 ÷ 434,79 MHz |
| Úroveň intenzity zvuku (z vzdialenosti 1 m) | do 105 dB |
| Batéria | ER34615 3,6 V / 13 Ah |
| Čas prevádzky na batériu | do 3 rokov |
| Prevádzková teplota | -40 °C …+55 °C |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Prostredie triedy podľa EN50130-5 | IIIA |
| Rozmery | 148 x 254 x 64 mm |
| Hmotnosť | 0.820 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.820 kg |
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Satel
Satel
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie 220° pre pokrytie veľkej plochy.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom krytia IP44.Elegantná biela farba, ktorá sa hodí k väčšine...
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Pohybový senzorBezdrôtový dizajn umožňuje flexibilnú inštaláciu bez potreby kabeláže.Funkcia senzoru napájaná 2xAA batériami zabezpečuje dlhú výdrž.Detekuje pohyb pre vyššiu...
Genevo
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie pohybu 160°.Vhodný pre vonkajšie použitie s krytím IP65.Maximálne zaťaženie až 500W.Biely dizajn, ktorý ľahko zapadne do každej dekorácie.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
