K-3 - Magnetický detektor / Čelný kontakt - SATEL
Kód: EC-03422Súvisiaci tovar
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Výrobca: Genevo
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Paradox
Pohybový senzorPoskytuje 360° pokrytie pre efektívnu detekciu pohybu.Stropná inštalácia pre nenápadné umiestnenie a široký dosah.Energeticky úsporný, prispieva k zníženiu...
Genevo
Pohybový a prítomnostný senzorÚplné pokrytie: 360° senzor poskytuje celoplošné monitorovanie, eliminuje slepé miesta.Energetická úspora: Automaticky zapína osvetlenie alebo...
Podrobný popis
K-3 - Magnetický senzor / Čelný kontaktron - SATEL
Magnetické senzory sú jedným zo základných zariadení na obvodovú ochranu. Chránia dvere, okná atď., reagujú na ich otvorenie. Senzor K-3 je určený na zapustenú montáž, tzn. jeho prvky sa umiestnia zatlačením do primerane vytvorených otvorov v dreve alebo plaste, napr. zárubne alebo okenného rámu. Produkt pozostáva z dvoch vodotesných častí: kontaktronového snímača (magnetického) a magnetu, ktoré by sa mali čelne dotýkať. Oddialenie jednej časti od druhej spôsobí rozpojenie obvodu snímača, ktoré sa signalizuje alarmom. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek centrálnou alarmovou jednotkou vybavenou vstupmi typu NC a taktiež ako riadiaci prvok v systémoch automatizácie.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktronu: 20 V
- Maximálny spínací prúd: 20 mA
- Minimálny počet spínaní pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Materiál kontaktov: Ru (Ruténium)
- Vzdialenosť zatvorenia kontaktov kontaktronu: 15 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov kontaktronu: 24 mm
- Prechodový odpor: 150
- Váha: 24 g
Technická špecifikácia:
| K-3 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktronu | 20 V |
| Maximálny spínací prúd | 20 mA |
| Vzdialenosť zatvorenia kontaktov kontaktronu | 15 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov kontaktronu | 24 mm |
| Vybrané vlastnosti | Hliník |
| Farba | Biela |
| Váha | 24 g |
| Rozmery | 36.3 x 8.6 x 11 m |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033335066 |
| Hmotnost: | 24 g |
Pohybový senzorový vypínačInteligentné ovládanie pre LED pásy.Podporuje záťaž až do 8A.Jednoduchá inštalácia a použitie.Energeticky efektívne riešenie.
Pohybový senzorBezdrôtové prevedenie pre jednoduchú inštaláciu a flexibilitu.Kompatibilita s viacero alarmovými systémami.Detekcia pohybu s vysokou presnosťou pre zvýšenú...
Senzor pohybuOdolnosť voči prachu a vode s triedou krytia IP65Pokrytie 360° pre úplný dohľadDlhá životnosť s nízkou spotrebou energieJednoduchá inštalácia a použitie
Risco
Senzor pohybuŠiroký uhol detekcie 220° pre efektívne pokrytie.Spoľahlivý výkon aj v exteriérových podmienkach s IP44 krytím.Energeticky úsporná automatizácia...
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
