K-2 BR - Magnetický kontakt / Predný kontaktron - SATEL
Kód: EC-04554Súvisiaci tovar
Satel
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Satel
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Pohybový senzorBezdrôtový dizajn umožňuje flexibilnú inštaláciu bez potreby kabeláže.Funkcia senzoru napájaná 2xAA batériami zabezpečuje dlhú výdrž.Detekuje pohyb pre vyššiu...
Satel
Pohybový a prítomnostný senzorÚplné pokrytie: 360° senzor poskytuje celoplošné monitorovanie, eliminuje slepé miesta.Energetická úspora: Automaticky zapína osvetlenie alebo...
Detektor pohybuDetekcia pohybu a zvuku v rozsahu 160° pre maximálnu bezpečnosť.Zabezpečuje ochranu vášho domova 24/7.Jednoduchá inštalácia a kompatibilita so zabezpečovacími...
Podrobný popis
K-2 BR - Magnetický snímač / Čelný kontakt - SATEL
Magnetické snímače patria medzi základné zariadenia na ochranu obvodu. Chránia dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Snímač K-2 BR je určený na zapustenú inštaláciu, tzn. jeho komponenty sa vkladajú pritlačením do primerane pripravených otvorov v zárubni alebo okennom ráme. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného snímača (magnetického) a magnetu, ktoré by sa mali čelne dotýkať. Vzdialenie jednej časti od druhej spôsobuje prerušenie obvodu snímača, čo je signalizované poplachom. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek alarmovou ústredňou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako riadiaci prvok v systémoch automatizácie.
Technické údaje:
- Maximálne prepínateľné napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny prepínateľný prúd: 20 mA
- Minimálny počet prepnutí pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Priechodný odpor: 150
- Materiál kontaktu: Ru (Ruténium)
- Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov: 28 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 40 mm
- Hmotnosť: 30 g
Technická špecifikácia:
| K-2 BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne prepínateľné napätie kontaktu | 20 V |
| Maximálny prepínateľný prúd | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov | 28 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť | 30 g |
| Rozmery | 9.8 x 28 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Priechodný odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 g |
Senzor pohybuOdolnosť voči prachu a vode s triedou krytia IP65Pokrytie 360° pre úplný dohľadDlhá životnosť s nízkou spotrebou energieJednoduchá inštalácia a použitie
Satel
Satel
Satel
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
