K-1 - Magnetický snímač / Bočný kontakt - SATEL
Kód: EC-06632Súvisiaci tovar
Satel
Genevo
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Výrobca: Dahua
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoruOdolnosť voči vode s IP65 pre vonkajšie použitieVysoký výkon 2000W pre rôzne aplikácieEfektívna prevádzka pre úsporu energie
Satel
Satel
Pohybový a prítomnostný senzorÚplné pokrytie: 360° senzor poskytuje celoplošné monitorovanie, eliminuje slepé miesta.Energetická úspora: Automaticky zapína osvetlenie alebo...
Podrobný popis
K-1 - Magnetický snímač / Bočný kontakt - SATEL
Magnetické snímače sú jedným zo základných zariadení na obvodovú ochranu. Chránia dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Snímač K-1 je určený na povrchovú montáž priskrutkovaním napr. na rám okna alebo zárubňu. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného snímača (magnetického) a magnetu, ktoré by sa mali bočne dotýkať. Vzdialenie jednej časti od druhej spôsobí rozpojenie obvodu snímača, čo je signalizované alarmom. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek alarmovou centrálnou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako riadiaci prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny spínací prúd: 20 mA
- Minimálny počet spínaní pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Materiál kontaktu: Ru (Ruténium)
- Vzdialenosť uzávierky kontaktov: 18 mm
- Vzdialenosť rozpojenia kontaktov: 28 mm
- Prechodový odpor: 150
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| K-1 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktu | 20 V |
| Maximálny spínací prúd | 20 mA |
| Vzdialenosť uzávierky kontaktov | 18 mm |
| Vzdialenosť rozpojenia kontaktov | 28 mm |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 33,5 x 13.5 x 7.3 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033335080 |
| Hmotnost: | 10 g |
Satel
Genevo
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie pohybu 160°.Vhodný pre vonkajšie použitie s krytím IP65.Maximálne zaťaženie až 500W.Biely dizajn, ktorý ľahko zapadne do každej dekorácie.
Pohybový senzor360° zachytenie pohybu pre maximálne pokrytieStropná montáž pre nenápadné umiestnenieEnergeticky úsporné riešenie pre domácnosti aj kancelárieJednoduchá...
Vidicon
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
