K-1 2E - Magnetický senzor / Bočný kontakt s 2 rezistormi 1,1k? - SATEL
Kód: EC-11158Súvisiaci tovar
Výrobca: Genevo
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Detektor pohybuDetekcia pohybu a zvuku v rozsahu 160° pre maximálnu bezpečnosť.Zabezpečuje ochranu vášho domova 24/7.Jednoduchá inštalácia a kompatibilita so zabezpečovacími...
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Satel
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° umožňuje monitorovanie veľkej plochy.Externá sonda poskytuje flexibilné možnosti inštalácie.Účinnosť senzorov zvyšuje bezpečnosť a...
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie 220° pre pokrytie veľkej plochy.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom krytia IP44.Elegantná biela farba, ktorá sa hodí k väčšine...
Podrobný popis
K-1 2E - Magnetický detektor / Bočný kontakt s 2 rezistormi 1,1k - SATEL
Magnetické detektory sú jedným zo základných zariadení obvodovej ochrany. Chránia dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Detektor K-1 2E je určený na povrchovú montáž pomocou priskrutkovania napr. na okenný rám alebo zárubňu. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného senzora (magnetického) a magnetu, ktoré by sa mali bočne dotýkať. Oddialenie jednej časti od druhej spôsobí otvorenie obvodu senzora, čo je signalizované alarmom. Navyše, detektor má 2 rezistory 1,1 k pripojené ku kontaktu v konfigurácii 2EOL. Umožňujú centrále alarmu zistiť sabotáže detektora sledovaním zmien odporu na vstupnej línii. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s ľubovoľnou alarmovou centrálou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako ovládací prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny spínací prúd: 20 mA
- Minimálny počet spínaní pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Materiál kontaktu: Ru (Ruténium)
- Vzdialenosť uzavretia kontaktu: 18 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktu: 28 mm
- Parametrická rezistencia: 2 x 1100
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| K-1 2E | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktu | 20 V |
| Maximálny spínací prúd | 20 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktu | 18 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktu | 28 mm |
| Vybrané funkcie | Parametrické rezistory - 1.1 k 2EOL/NC |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 13.5 x 7.3 x 33.5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033335226 |
| Hmotnost: | 10 g |
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Satel
Pohybový a prítomnostný senzorÚplné pokrytie: 360° senzor poskytuje celoplošné monitorovanie, eliminuje slepé miesta.Energetická úspora: Automaticky zapína osvetlenie alebo...
Satel
Pohybový senzorPoskytuje 360° pokrytie pre efektívnu detekciu pohybu.Stropná inštalácia pre nenápadné umiestnenie a široký dosah.Energeticky úsporný, prispieva k zníženiu...
Paradox
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Výrobca: Dahua
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
