K-1 2E BR - Magnetický kontakt / Bočný kontaktron s 2 rezistormi 1,1k? - SATEL
Kód: EC-09857Súvisiaci tovar
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie 220° pre pokrytie veľkej plochy.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom krytia IP44.Elegantná biela farba, ktorá sa hodí k väčšine...
Genevo
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Risco
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Satel
Podrobný popis
K-1 2E BR - Magnetický snímač / Bočný kontaktron s 2 rezistormi 1,1k - SATEL
Magnetické snímače sú jedným zo základných zariadení na obvodovú ochranu. Chránia dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Snímač K-1 2E je určený na povrchovú montáž pripevnením napr. na okenný rám alebo zárubňu. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktronového snímača (magnetického) a magneta, ktoré by mali byť bočne spojené. Oddialenie jednej časti od druhej spôsobí rozpojenie obvodu snímača, čo je signalizované alarmom. Okrem toho má snímač 2 rezistory 1,1 k prepojené s kontaktronom v konfigurácii 2EOL. Umožňujú centrálnej alarmovej jednotke detekovať sabotáž snímača sledovaním zmien rezistancie na vstupnej línii. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek centrálnou alarmovou jednotkou vybavenou vstupmi typu NC a taktiež ako riadiaci prvok v automatizovaných systémoch.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktronu: 20 V
- Maximálny spínací prúd: 20 mA
- Minimálny počet spínaní pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Materiál kontaktov: Ru (Ruten)
- Vzdialenosť zatvorenia kontaktov kontaktronu: 18 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov kontaktronu: 28 mm
- Ohmický odpor: 2 x 1100
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| K-1 2E BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktronu | 160 V |
| Maximálny spínací prúd | 250 mA |
| Vzdialenosť zatvorenia kontaktov kontaktronu | 18 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov kontaktronu | 20 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 9.8 x 28 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktov | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 g |
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Pohybový senzorVybavený tromi detektormi pre zvýšenú detekciu pohybu.Bezdrôtový dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblovania.Zabezpečenie pre domácnosť alebo kanceláriu...
Výrobca: Dahua
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Pohybový senzorBezdrôtové prevedenie pre jednoduchú inštaláciu a flexibilitu.Kompatibilita s viacero alarmovými systémami.Detekcia pohybu s vysokou presnosťou pre zvýšenú...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
