INT-RX-S - Rozširovač diaľkových ovládačov 433 MHz - SATEL
Kód: EC-10877Súvisiaci tovar
Satel
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Výrobca: Vidicon
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Satel
Satel
Genevo
Podrobný popis
Expandér INT-RX-S na ovládanie diaľkových ovládačov - SATEL
Modul INT-RX-S od firmy SATEL umožňuje použitie rádiových diaľkových ovládačov 433MHz na ovládanie centrálnych jednotiek INTEGRA a VERSA. Tieto ovládače môžu byť použité nielen na zapínanie a vypínanie stráženia, ale aj na privolanie pomoci v prípade ohrozenia alebo na ovládanie ďalších zariadení. V porovnaní s použitím štandardného rádiového ovládača, použitie modulu INT-RX-S od firmy SATEL umožňuje úplnú identifikáciu používateľa, ktorý používá ovládač.
Vlastnosti:
- Možnosť využitia ovládačov 433 MHz na obsluhu ústrední INTEGRA, VERSA, PERFECTA 16, PERFECTA 32, PERFECTA-T 32 a systému ACCO NET
- Úplná identifikácia používateľa ovládača v systéme
- Možnosť ľubovoľného priradenia funkcií k tlačidlám ovládača
- Spolupráca s ovládačmi P-2, P-4, T-1, T-2, T-4, MPT-300, MPT-350
- Malý kryt uľahčujúci montáž na vhodnom mieste
Technická špecifikácia:
| INT-RX-S | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Počet podporovaných ovládačov | 248 |
| Podporované ovládače | MPT-300, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 |
| Pracovné frekvencie | 433,05 ÷ 434,79 MHz |
| Napájacie napätie (±15%) | 12 V DC |
| Potreba prúdu počas pohotovosti | 24 mA |
| Najvyššia potreba prúdu | 29 mA |
| Environmentálna trieda podľa EN50130-5 | II |
| Najvyššia úroveň vlhkosti | 93±3% |
| Pracovná teplota | -10 °C...+55 °C |
| Rozmery | 24 x 110 x 27 mm |
| Hmotnosť | 30 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 g |
Senzor pohybuDetekcia pohybu v uhle 360° pre plné pokrytie.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom ochrany IP65.Účinné zabezpečenie a úspora energie.Jednoduchá inštalácia a...
SenzorPokročilá detekcia pohybu a prítomnosti s pokrytím 360°Vysoká ochrana proti vode a prachu s hodnotením IP65Energeticky úsporné riešenie pre automatizované...
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoruOdolnosť voči vode s IP65 pre vonkajšie použitieVysoký výkon 2000W pre rôzne aplikácieEfektívna prevádzka pre úsporu energie
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Výrobca: Genevo
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° pre efektívne pokrytie interiéru.Vysoká citlivosť na pohyb pre rýchlu aktiváciu osvetlenia alebo bezpečnostných systémov.Jednoduchá...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
