HP2 Gold - Inteligentný zámok s 4.3" displejom, Full HD, WiFi, 2200mAh - Ezviz
Kód: EC-A33407Súvisiaci tovar
ZvončekDosah signálu až 400 metrov, ideálny pre veľké domy a záhrady.58 rôznych melódií na výber pre prispôsobenie zvonenia.Jednoduchá inštalácia a bezdrôtové prepojenie.Moderný...
Zvonček na dvereBezdrôtové prevedenie pre jednoduchú inštaláciu a flexibilitu umiestnenia.Viacero melódií na výber pre prispôsobenie osobného vkusu.Dlhý dosah signálu...
Podrobný popis
WiFi z aplikáciou a LCD displejom - HP2 Gold Ezviz
HP2 Gold je inteligentný zrak WiFi, vďaka ktorému sa budeš cítiť bezpečne a iste, pričom máš plnú kontrolu nad tým, čo sa deje pred tvojimi dverami.
Je vybavený kamerou Full HD s rozlíšením 1920x1080p, ktorá poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a dotykovým displejom 4.3".
Má lítiový akumulátor s kapacitou 2200 mAh.
Hlavné vlastnosti:
- vysoká kvalita obrazu vďaka kamere Full HD
- Displej 4.3 palca
- Lítiový akumulátor s kapacitou 2200 mAh (typ C vstup)
- Živé sledovanie a prehrávanie nahrávok
- Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie EZVIZ
- Wi-Fi 2,4 GHz
- Jednoduchá a bezproblémová inštalácia
Technická špecifikácia:
| HP2 Gold | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Typ zariadenia | Inteligentný zrak |
| Rozlíšenie kamery | 1920 x 1080(Full HD) |
| Uhol pohľadu kamery | 146° |
| Úhlopriečka displeja | 4.3" |
| Typ displeja | dotykový |
| WiFi | Áno |
| Živé sledovanie | Áno, aplikácia Ezviz |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Pripojenie | USB-C |
| Hrúbka dverí | od 35 do 105 mm |
| Montážny otvor | od 14 do 26 mm |
| Rozmery | 32 x 32 x 42.6mm |
| Hmotnosť | 190g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 6941545633954 |
| Hmotnost: | 190g |
Hikvision Séria: Villa
Hikvision Séria: Villa
Vidos Typ videovrátnika: Jednoúčelový
BasIP
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
Výrobca: Revizoom Typ videoodomofu: Jednolokačný
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
Hikvision Séria: Modulárna Typ videovrátnika: Jednobytový
EZVIZ
EZVIZ Typ videovrátnika: Viacbytový
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V roku 2013 bola vytvorená značka EZVIZ, aby vložili technológiu do každej domácnosti – to znamená, že vytvárajú ľahko použiteľné zariadenia inteligentnej domácnosti, ktoré poskytujú vizuálnu ochranu a hmatateľnú radosť každej rodine. Od prvého dňa s nadšením vyvíjajú nové generácie produktov pre inteligentnú domácnosť, ktoré zjednodušujú a automatizujú váš domáci zážitok.
