GSM-X-ETH - Ethernetový modul pre GSM-X LTE a GSM-X - SATEL
Kód: EC-19670Súvisiaci tovar
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Paradox
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Podrobný popis
Ethernetový modul, GSM-X-ETH - SATEL
GSM-X-ETH je zariadenie určené na rozšírenie komunikačných možností univerzálnych modulov GSM-X LTE a GSM-X o ethernetový kanál. Použitie tohto kanála môže prebiehať paralelne s prenosom dát cez mobilnú sieť alebo ako alternatíva k nej. Je dostupná konfigurácia priorít využitia jednotlivých kanálov pre konkrétne funkcie. Táto možnosť umožňuje optimálne prispôsobenie nastavení modulov GSM-X LTE a GSM-X k potrebám konkrétneho systému.
Technická špecifikácia
| GSM-X-ETH | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Environmentálna trieda podľa EN50130-5 | II |
| Spotreba energie v pohotovostnom stave | 25 mA |
| Najvyššia spotreba energie | 25 mA |
| Prevádzková teplota | -10...+55°C |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Rozmery dosky elektroniky | 61 x 51 mm |
| Hmotnosť | 25 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 g |
Satel
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoruOdolnosť voči vode s IP65 pre vonkajšie použitieVysoký výkon 2000W pre rôzne aplikácieEfektívna prevádzka pre úsporu energie
Satel
Pohybový senzorVybavený tromi detektormi pre zvýšenú detekciu pohybu.Bezdrôtový dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblovania.Zabezpečenie pre domácnosť alebo kanceláriu...
Výrobca: Vidicon
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
