GS 1 - Senzor rozbitia skla - VIDICON
Kód: EC-29480Súvisiaci tovar
Vidicon
Výrobca: Genevo
Detektor pohybuDetekcia pohybu a zvuku v rozsahu 160° pre maximálnu bezpečnosť.Zabezpečuje ochranu vášho domova 24/7.Jednoduchá inštalácia a kompatibilita so zabezpečovacími...
Satel
Senzor pohybuDetekcia pohybu na 360° pre kompletné pokrytie miestnosti.Vhodný na použitie v interiéri, ideálny pre domáce a komerčné priestory.Energeticky efektívne riešenie...
Výrobca: Dahua
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Podrobný popis
Senzor rozbitia skla - GS 1 - VIDICON
Senzor rozbitia skla so systémom analýzy, ktorý zohľadňuje dve najdôležitejšie zmeny, ktoré môžu nastať pri rozbití skla - úder do skla a trieštenie skla. Produkt má detekciu: úder alebo rozbitie skla, ako aj filter výberu frekvencie rozbitia skla. Dosah je regulovaný potenciometrom. Výber rozsahu práce je realizovaný pomocou DIP.
| Napájanie | 9÷15 VDC (typické 13,8V) |
| Odber prúdu | Alarm 19mA, pohotovostná fáza 14mA @13,8VDC |
| Dosah senzora | do 7m |
| Uhol pohľadu | 90° |
| Čas aktivácie alarmového výstupu | 2 sek. |
| Ochrana proti sabotáži (otvorenie senzora) | Áno |
| Povolené zaťaženie kontaktov relé | 0,1A@40VDC 2,5-16 Ohm |
| Povolené zaťaženie kontaktov sabotáže | 40mA@30VDC |
| Prevádzková teplota | -10°C÷55°C |
| Teplota skladovania | -20°C÷60°C |
| Odolnosť voči elektromagnetickým výbojom | 30 V / m (80 MHz - 2000 MHz) |
| Kryt | ABS |
Senzor pohybuDetekuje pohyb v uhle 360°, čím zabezpečuje pokrytie celého priestoru.Vysoký výkon až do 2000W, vhodný pre väčšie osvetľovacie systémy.Čierny elegantný dizajn sa...
Genevo
Satel
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Výrobca: Genevo
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
