GBX1 - Bezdrôtový detektor rozbitia skla - Elmes
Kód: EC-04123Súvisiaci tovar
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° pre efektívne pokrytie interiéru.Vysoká citlivosť na pohyb pre rýchlu aktiváciu osvetlenia alebo bezpečnostných systémov.Jednoduchá...
Senzor pohybu360° detekcia s tromi senzormi pre maximálnu bezpečnosťČierna farba pre nenápadnú inštaláciuVhodný do vonkajších priestorov s krytím IP44Úsporné a efektívne...
Genevo
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
SenzorPokročilá detekcia pohybu a prítomnosti s pokrytím 360°Vysoká ochrana proti vode a prachu s hodnotením IP65Energeticky úsporné riešenie pre automatizované...
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Podrobný popis
Bezdrôtový detektor rozbitia skla - Elmes
Detektor GBX1 je určený na používanie v bezdrôtových poplachových systémoch. Spolupracuje s ústredňou CB32 a prijímačmi Elmes. Detektor nainštalovaný vo vnútri miestnosti s oknami a vitrínami nepretržite analyzuje všetky zvuky a v prípade zistenia vibrácií s určitými amplitúdovo-frekvenčnými parametrami sprevádzajúcimi rozbitie skla, vysiela poplachový prenos so súčasnou signalizáciou diódu LED. Veľmi nízka spotreba prúdu a systém šetrenia energie riadený mikroprocesorom zabezpečujú prevádzku detektora až tri roky bez výmeny batérie. Detektor signalizuje otvorenie krytu (funkcia antisabotáž TAMPER) a pokles napätia napájacej batérie.
Technická špecifikácia
| GBX1 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Prevádzková frekvencia | 433,92 MHz |
| Dosah na otvorenom teréne | 100 m |
| Počet detekčných okruhov rozbitia skla | 2 |
| Spotreba prúdu v pokojovom režime | 0,012 mA |
| Spotreba prúdu počas vysielania | 15 mA |
| Odolnosť proti rádiovým rušeniam | Lepšia než 10V/m do 1GHz |
| Batéria | Alkalická 9V |
| Životnosť batérie | Do 3 rokov |
| Prevádzková teplota | 0 do + 40°C |
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
