FS61 - Alarmová sada na 6 detektorov dymu XS01-M + Centrála SBS50 - X-Sense
Kód: EC-33823Súvisiaci tovar
X-Sense
Pohybový senzorBezdrôtový dizajn umožňuje flexibilnú inštaláciu bez potreby kabeláže.Funkcia senzoru napájaná 2xAA batériami zabezpečuje dlhú výdrž.Detekuje pohyb pre vyššiu...
Satel
Satel
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoruOdolnosť voči vode s IP65 pre vonkajšie použitieVysoký výkon 2000W pre rôzne aplikácieEfektívna prevádzka pre úsporu energie
Výrobca: Vidicon
Senzor pohybu360° detekcia s tromi senzormi pre maximálnu bezpečnosťČierna farba pre nenápadnú inštaláciuVhodný do vonkajších priestorov s krytím IP44Úsporné a efektívne...
Pohybový senzorPoskytuje 360° pokrytie pre efektívnu detekciu pohybu.Stropná inštalácia pre nenápadné umiestnenie a široký dosah.Energeticky úsporný, prispieva k zníženiu...
Satel
Podrobný popis
Súprava alarmu so 6 detektormi dymu FS61 - X-Sense
Súprava FS61 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, a zároveň účinný domáci protipožiarny systém, založený na 6 detektoroch dymu XS01-M.
Brána WiFi v súprave umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a ovládanie kamery prostredníctvom mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a ovládanie systému detekcie dymu.
Systém FS61 je možné rozšíriť maximálne na 50 prvkov.
Technické parametre
- Typ zariadenia: Súprava alarmu s detektormi dymu
- Senzory v súprave: XS01-M
- Typ senzora: fotoelektrický
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Podpora v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 100dB
- Štandard WiFi: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Pracovná teplota: od 4,4°C do 37,8°C)
- Dosah spojenia (v otvorenom priestore): 600 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FS61 | |
|---|---|
| Brána WiFi | |
| Model | FS61 |
| Počet senzorov v súprave | 6 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| Pásmo WiFi | 2.4 GHz |
| Štandard WiFi | EEE 802.11b/g/n |
| Frekvencia prevádzky | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Pracovná teplota | 4,4–37,8°C) |
| Dosah spojenia v otvorenom priestore | 600m |
| Napájanie | Input: 100-240 V AC 50/60 Hz; Output: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací adaptér | v súprave |
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Satel
Výrobca: Dahua
Senzor pohybuŠiroký uhol detekcie 220° pre efektívne pokrytie.Spoľahlivý výkon aj v exteriérových podmienkach s IP44 krytím.Energeticky úsporná automatizácia...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
