FS31 - Sada alarmov na 3 detektory dymu XS01-M + Centrála SBS50 - X-Sense
Kód: EC-33898Súvisiaci tovar
X-Sense
X-Sense
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Genevo
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Podrobný popis
Súprava alarmu s 3 dymovými senzormi FS31 - X-Sense
Súprava FS31 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, a zároveň účinný domáci protipožiarny systém, založený na 3 dymových senzoroch XS01-M.
V súprave je WiFi brána, ktorá umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a obsluhu kamery prostredníctvom mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a obsluhu systému detekcie dymu.
Systém FS31 je možné rozšíriť maximálne do 50 prvkov.
Technické parametre
- Druh zariadenia: Alarmová súprava s dymovými senzormi
- Senzory v súprave: XS01-M
- Druh senzora: fotoelektrický
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Obsluha v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 100dB
- Štandard WiFi: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Pracovná teplota: od 4,4°C do 37,8°C)
- Dosah pripojenia (v otvorenom priestore): 600 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FS31 | |
|---|---|
| WiFi brána | |
| Model | FS31 |
| Počet senzorov v súprave | 3 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| WiFi pásmo | 2.4 GHz |
| Štandard WiFi | EEE 802.11b/g/n |
| Pracovná frekvencia | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Pracovná teplota | 4,4–37,8°C) |
| Dosah pripojenia v otvorenom priestore | 600m |
| Napájanie | Input: 100-240 V AC 50/60 Hz; Output: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací zdroj | v súprave |
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Senzor pohybuDetekcia pohybu v uhle 360° pre plné pokrytie.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom ochrany IP65.Účinné zabezpečenie a úspora energie.Jednoduchá inštalácia a...
Pohybový senzorVybavený tromi detektormi pre zvýšenú detekciu pohybu.Bezdrôtový dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblovania.Zabezpečenie pre domácnosť alebo kanceláriu...
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Satel
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Výrobca: Vidicon
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
