FS121 - Alarmová sada s 12 detektormi dymu XS01-M + Centrálna SBS50 - X-Sense
Kód: EC-18290PGSúvisiaci tovar
X-Sense
Výrobca: Dahua
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° umožňuje monitorovanie veľkej plochy.Externá sonda poskytuje flexibilné možnosti inštalácie.Účinnosť senzorov zvyšuje bezpečnosť a...
Senzor pohybu360° detekcia s tromi senzormi pre maximálnu bezpečnosťČierna farba pre nenápadnú inštaláciuVhodný do vonkajších priestorov s krytím IP44Úsporné a efektívne...
Satel
Výrobca: Genevo
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Podrobný popis
Súprava alarmu s 12 dymovými čidlami FS61 - X-Sense
Súprava FS121 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, no zároveň účinný domáci protipožiarny systém, založený na 12 dymových čidlách XS01-M.
WiFi brána v súprave umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a ovládanie kamery pomocou mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a prevádzku systému detekcie dymu.
Systém FS121 možno rozšíriť maximálne na 50 prvkov.
Technické parametre
- Typ zariadenia: Súprava alarmu s dymovými čidlami
- Čidlá v súprave: XS01-M (x12)
- Typ čidla: fotoelektrický
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Podpora v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 100dB
- Štandard WiFi: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Prevádzková teplota: od 4,4°C do 37,8°C)
- Dosah pripojenia (na voľnom priestranstve): 600 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FS121 | |
|---|---|
| WiFi brána | |
| Model | FS121 |
| Počet čidiel v súprave | 12 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| WiFi pásmo | 2.4 GHz |
| Štandard WiFi | EEE 802.11b/g/n |
| Prevádzková frekvencia | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Prevádzková teplota | 4,4–37,8°C) |
| Dosah pripojenia na voľnom priestranstve | 600m |
| Napájanie | Vstup: 100-240 V AC 50/60 Hz; Výstup: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací adaptér | v súprave |
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Genevo
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Vidicon
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° pre efektívne pokrytie interiéru.Vysoká citlivosť na pohyb pre rýchlu aktiváciu osvetlenia alebo bezpečnostných systémov.Jednoduchá...
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
