FHX6 - Sada alarmu pre 6 teplotných senzorov XH02-M + Ústredňa SBS50 - X-Sense
Kód: EC-18293ADSúvisiaci tovar
X-Sense
X-Sense
Risco
Pohybový a prítomnostný senzorÚplné pokrytie: 360° senzor poskytuje celoplošné monitorovanie, eliminuje slepé miesta.Energetická úspora: Automaticky zapína osvetlenie alebo...
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Podrobný popis
Súprava alarmu so 6 teplotnými senzormi FHX6 - X-Sense
Súprava FHX6 značky X-Sense je mimoriadne jednoduchý, a zároveň účinný domáci požiarny systém, založený na 6 teplotných senzoroch XH02-M.
WiFi brána v súprave umožňuje komunikáciu s bezdrôtovou sieťou a obsluhu kamery prostredníctvom mobilnej aplikácie X-Sense Home Security, ktorá výrazne uľahčuje konfiguráciu a obsluhu systému.
Systém FHX6 je možné rozšíriť maximálne na 50 prvkov.
Technické parametre
- Typ zariadenia: Súprava alarmu s teplotnými senzormi Termistor NTC
- Typ senzora: Teplotný
- Senzory v súprave: XH02-M
- Maximálny počet pripojených zariadení: 50
- Obsluha v aplikácii: Áno - X-Sense Home Security.
- Hlasitosť alarmu: 85dB
- WiFi štandard: IEEE 802.11b/g/n
- Pásmo: 2.4 GHz
- Relatívna vlhkosť počas prevádzky: 85% RH (bez kondenzácie)
- Prevádzková teplota: od 4,4°C do 37,8°C
- Dosah spojenia (na otvorenom priestore): 500 m
- Napájanie: 5.0V - 1.0 A
| FHX6 | |
|---|---|
| WiFi brána | |
| Model | FHX6 |
| Počet senzorov v súprave | 6 |
| Relatívna vlhkosť počas prevádzky | 85% RH (bez kondenzácie) |
| WiFi pásmo | 2.4 GHz |
| WiFi štandard | EEE 802.11b/g/n |
| Pracovná frekvencia | EU:868.0-868.6 MHz |
| Aplikácia | X-Sense Home Security (Android, iOS) |
| Maximálny počet pripojených zariadení | 50 |
| Prevádzková teplota | 4,4–37,8°C |
| Dosah spojenia na otvorenom priestore | 500m |
| Napájanie | Vstup: 100-240 V AC 50/60 Hz; Výstup: 5.0V- 1.0 A |
| Napájací adaptér | v súprave |
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Pohybový senzorový vypínačInteligentné ovládanie pre LED pásy.Podporuje záťaž až do 8A.Jednoduchá inštalácia a použitie.Energeticky efektívne riešenie.
Satel
Senzor pohybuŠiroký uhol detekcie 220° pre efektívne pokrytie.Spoľahlivý výkon aj v exteriérových podmienkach s IP44 krytím.Energeticky úsporná automatizácia...
Satel
Senzor pohybuDetekuje pohyb v uhle 360°, čím zabezpečuje pokrytie celého priestoru.Vysoký výkon až do 2000W, vhodný pre väčšie osvetľovacie systémy.Čierny elegantný dizajn sa...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
