BCS-PAN1702S-S - Dvojitý systém bránová stanica 1-rodinná IP, TCP/IP/SIP, IP65, IK07 - BCS Line
Kód: EC-17169JOSúvisiaci tovar
Elektrický zvončekEfektívny dvojtónový zvuk pre lepšiu počuteľnosťJednoduchá inštalácia s napätím 8VKlasický biely dizajn vhodný do rôznych interiérovVysoká spoľahlivosť a dlhá...
ZvončekJednoduché pripojenie k 230 V napájaniu.Moderný a nenápadný dizajn vhodný do interiéru.Výkonný zvukový signál pre spoľahlivé upozornenie.Dlhá životnosť a odolnosť...
Zvončekové tlačidloBezdrôtová prevádzka pre jednoduchú inštaláciu bez potreby káblovania.Napájanie na batérie umožňuje flexibilné umiestnenie takmer kdekoľvek.Ešte vyššia...
ZvončekDvojfarebný dizajn pre elegantný vzhľad.Napájanie 8 V pre jednoduchú inštaláciu.Silný zvukový gong zaručuje počuteľnosť.Ideálny pre domáce a kancelárske prostredie.
Bezdrôtový zvonček na batérie O-OR-DB-KA-171/B ponúka jednoduchú inštaláciu bez káblov a spoľahlivé upozornenie na príchod návštevy. Vďaka dosahu až 150 m, 36 melódiám a...
Čierne zvončekové tlačidlo ORNO Home O-OR-DB-KA-170PD/B je bezdrôtové riešenie s napájaním na batériu CR2032 a jednoduchou povrchovou montážou. Vďaka krytiu IP55 a ochrannému...
Podrobný popis
BCS-PAN1702S-S - Dvojsystémová bránová stanica 1-rodinná - BCS Line
BCS-PAN1702S-S je dvojsystémová bránová stanica pre jednu rodinu od spoločnosti BCS. Určená je pre systémy IP alebo 2-drôtové (na výber). Obsahuje snímač 1/2.5" CMOS s rozlíšením 720p a objektív typu fisheye 1.9 mm. Je možné ju montovať pod omietku alebo na povrch pomocou dedikovanej skrinky (dostupná samostatne). Napájaná je 48V DC alebo PoE 802.3at.
Technické parametre:
- Snímač:1/2.5" CMOS
- Rozlíšenie: 720p
- Objektív: 1.9mm
- Uhol pohľadu: 168.6°(horizontálne)
- IR osvetlenie: Áno, zabudované automatické
- Zabudovaný reproduktor: Áno
- Zabudovaný mikrofón: Áno
- Diaľkové ovládanie: mobilná aplikácia
- Dva systémy: Áno, IP a 2-drôtový
- Podporované protokoly: TCP/IP/SIP
- Montáž: na povrch alebo pod omietku
- Trieda ochrany: IP65
- Trieda mechanickej odolnosti: IK07
- Napájanie: 48V DC alebo PoE 802.3at
- Rozmery: 130 × 96 × 28.5 mm
Technická špecifikácia:
| BCS-PAN1702S-S | |
|---|---|
| Video | |
| Systém | IP, 2-drôtový |
| Kamera | 1/2.5" CMOS |
| Objektív | 1.9 mm, fisheye |
| Rozlíšenie | 720p |
| IR osvetlenie | áno, zabudované automatické |
| Uhol pohľadu | 168.6°(horizontálne) |
| Audio | |
| Komunikácia | Obojsmerná hlasová |
| Záznam zvuku | Mikrofón - zabudovaný, viac-smerný |
| Výstup zvuku | Reproduktor - zabudovaný |
| Všeobecné | |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti | IK07 |
| Materiál | Hliník |
| Diaľkové ovládanie | Mobilná aplikácia, Web Service |
| Podporované protokoly | TCP/IP/SIP |
| Menu | Jazyk Poľský, Anglický |
| Napájanie v režime IP | PoE 802.3 at/af/pasívne alebo 48VDC |
| Napájanie v 2-drôtovom režime | Napájanie v režime 2-wire: cez 2-drôtovú zbernicu a adaptér BCS-ADIP-II/-III, spolu s napájačom BCS-ZA4815 |
| Montáž | na povrch alebo pod omietku |
| Rozmery | 130 × 96 × 28.5 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5904890703827 |
| Položka bola vypredaná… | |
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
Videovrátnik VDP-61FHDZD/W
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Videovrátnik CHARON BAX
Videovrátnik IMAGO, 7" biely
MIWI URMET
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
