B-2 - Zapustený magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-10446Súvisiaci tovar
Pohybový a prítomnostný senzorÚplné pokrytie: 360° senzor poskytuje celoplošné monitorovanie, eliminuje slepé miesta.Energetická úspora: Automaticky zapína osvetlenie alebo...
Pohybový senzor360° zachytenie pohybu pre maximálne pokrytieStropná montáž pre nenápadné umiestnenieEnergeticky úsporné riešenie pre domácnosti aj kancelárieJednoduchá...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Podrobný popis
B-2 - Magnetický kontakt zapustený - SATEL
Magnetické detektory sú základným prvkom obvodovej ochrany. Ich hlavným cieľom je detekcia otvorenia dverí a okien. Malý, hermetický čelný magnetický kontakt B-2 určený na zapustenú montáž do krídla a rámu dverí alebo okien. Po montáži je neviditeľný zvonku.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie magnetického kontaktu: 100 V
- Maximálny spínací prúd: 500 mA
- Rozsah prevádzkovej teploty: -10...+55 °C
- Maximálna vlhkosť: 93±3%
- Vzdialenosť uzavretia kontaktov magnetického kontaktu: 19 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov magnetického kontaktu: 40 mm
- Prostredná trieda podľa EN50130-5: II
- Typ detektora (mimo magnetického poľa): NO
- Rozmery púzdra magnetu: 9 x 14,5 mm
- Rozmery púzdra magnetického kontaktu: 9 x 14,5 mm
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| B-2 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie magnetického kontaktu | 100 V |
| Maximálny spínací prúd | 500 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktov magnetického kontaktu | 19 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov magnetického kontaktu | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 0,01 kg |
| Rozmery | 14,5 x 11 x 9,8 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NO |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033336094 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
Genevo
Senzor pohybuDetekcia pohybu na 360° pre kompletné pokrytie miestnosti.Vhodný na použitie v interiéri, ideálny pre domáce a komerčné priestory.Energeticky efektívne riešenie...
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Pohybový senzorPoskytuje 360° pokrytie pre efektívnu detekciu pohybu.Stropná inštalácia pre nenápadné umiestnenie a široký dosah.Energeticky úsporný, prispieva k zníženiu...
Paradox
Výrobca: Vidicon
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Výrobca: Vidicon
Výrobca: Genevo
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
