B-1T - Bočný magnetický kontakt s svorkami - SATEL
Kód: EC-11416Súvisiaci tovar
Pohybový senzorPokrýva 160° uhol detekcie pohybu, ideálne pre efektívne monitorovanie priestoru.Kompatibilný s inštalačnými krabicami, čo umožňuje jednoduchú montáž do...
Genevo
Výrobca: Genevo
Satel
Výrobca: Vidicon
Podrobný popis
B-1T - Magnetický jazýčkový spínač bočný s konektormi - SATEL
Magnetické detektory sú základným prvkom ochrany obvodu. Ich hlavným úlohou je detekcia otvorenia dverí a okien. Stredne veľký bočný jazýčkový detektor B-1T je určený na povrchovú montáž, je vybavený konektormi. Montáž pomocou priskrutkovania k podkladu.
Technické údaje:
- Maximálne prepínacie napätie jazýčkového spínača: 100 V
- Maximálny prepínací prúd: 500 mA
- Rozsah prevádzkových teplôt: -10...+55 °C
- Maximálna vlhkosť: 93±3%
- Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového spínača: 25 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového spínača: 30 mm
- Environmentálna trieda podľa EN50130-5: II
- Typ detektora (mimo magnetického poľa): NO
- Rozmery krytu magnetu: 65,5 x 11,1 x 13,6 mm
- Rozmery krytu jazýčkového spínača: 65,5 x 11,1 x 13,6 mm
- Hmotnosť: 18 g
Špecifikácia technická:
| B-1T | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne prepínacie napätie jazýčkového spínača | 100 V |
| Maximálny prepínací prúd | 500 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového spínača | 25 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového spínača | 30 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 0.02 kg |
| Rozmery | 65,5 x 11,1 x 13,6 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Environmentálna trieda podľa EN50130-5 | II |
| Typ kontaktu | NO |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Satel
Satel
Satel
Satel
Pohybový senzor360° zachytenie pohybu pre maximálne pokrytieStropná montáž pre nenápadné umiestnenieEnergeticky úsporné riešenie pre domácnosti aj kancelárieJednoduchá...
Satel
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoruOdolnosť voči vode s IP65 pre vonkajšie použitieVysoký výkon 2000W pre rôzne aplikácieEfektívna prevádzka pre úsporu energie
Risco
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
