B-1PT - Magnetický povrchový detektor so svorkami - SATEL
Kód: EC-26576Súvisiaci tovar
Vidicon
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Senzor pohybuDetekuje pohyb v uhle 360°, čím zabezpečuje pokrytie celého priestoru.Vysoký výkon až do 2000W, vhodný pre väčšie osvetľovacie systémy.Čierny elegantný dizajn sa...
Genevo
Pohybový senzor360° zachytenie pohybu pre maximálne pokrytieStropná montáž pre nenápadné umiestnenieEnergeticky úsporné riešenie pre domácnosti aj kancelárieJednoduchá...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Satel
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Podrobný popis
B-1PT - Povrchový magnetický detektor - SATEL
Magnetický detektor umožňuje detekciu otvorenia dverí, okien atď. Hermetický kontaktronový detektor B–1PT je určený na povrchovú montáž (priskrutkovaný k podkladu). Detektor má podobu malej podlhovastej pastilky a je dostupný v bielej (B–1P) a hnedej (B–1P BR) farebnej verzii. Je vybavený svorkami na priskrutkovanie káblov. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek alarmovou ústredňou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako ovládací prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Montáž: Povrchová
- Alarmový výstup: NC
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 30 mm
- Rozmery: 28x10x6,5 mm
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| B-1PT | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 28x10x6,5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033338067 |
| Hmotnost: | 10 g |
Genevo
Výrobca: Genevo
Risco
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Satel
Pohybový senzorVybavený tromi detektormi pre zvýšenú detekciu pohybu.Bezdrôtový dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblovania.Zabezpečenie pre domácnosť alebo kanceláriu...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
