B-1PT BR- Povrchový magnetický detektor s svorkami - SATEL
Kód: EC-26577Súvisiaci tovar
Pohybový senzorBezdrôtové prevedenie pre jednoduchú inštaláciu a flexibilitu.Kompatibilita s viacero alarmovými systémami.Detekcia pohybu s vysokou presnosťou pre zvýšenú...
Satel
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Výrobca: Genevo
Satel
Senzor pohybuOdolnosť voči prachu a vode s triedou krytia IP65Pokrytie 360° pre úplný dohľadDlhá životnosť s nízkou spotrebou energieJednoduchá inštalácia a použitie
Satel
Satel
Podrobný popis
B-1PT BR - Povrchový magnetický detektor - SATEL
Magnetický detektor umožňuje zistiť otvorenie dverí, okien atď. Hermetický kontaktný detektor B–1PT BR je určený na povrchovú montáž (prišraubovaný k podkladu). Detektor má tvar malej podlhovastej pastilky a je dostupný v bielej (B–1PT) a hnedej (B–1PT BR) farebnej verzii. Je vybavený svorkami na pripojenie káblov. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek alarmovou ústredňou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako ovládací prvok v systémoch automatizácie.
Technické údaje:
- Montáž: Povrchová
- Alarmový výstup: NC
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 30 mm
- Rozmery: 28x10x6,5 mm mm
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| B-1PT BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 30 mm |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 28x10x6,5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033338050 |
| Hmotnost: | 10 g |
SenzorPokročilá detekcia pohybu a prítomnosti s pokrytím 360°Vysoká ochrana proti vode a prachu s hodnotením IP65Energeticky úsporné riešenie pre automatizované...
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie pohybu 160°.Vhodný pre vonkajšie použitie s krytím IP65.Maximálne zaťaženie až 500W.Biely dizajn, ktorý ľahko zapadne do každej dekorácie.
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Pohybový senzorPokrýva 160° uhol detekcie pohybu, ideálne pre efektívne monitorovanie priestoru.Kompatibilný s inštalačnými krabicami, čo umožňuje jednoduchú montáž do...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
