B-1P - Povrchová magnetická detekcia - SATEL
Kód: EC-26574Súvisiaci tovar
Satel
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
SenzorPokročilá detekcia pohybu a prítomnosti s pokrytím 360°Vysoká ochrana proti vode a prachu s hodnotením IP65Energeticky úsporné riešenie pre automatizované...
Senzor pohybuOdolnosť voči prachu a vode s triedou krytia IP65Pokrytie 360° pre úplný dohľadDlhá životnosť s nízkou spotrebou energieJednoduchá inštalácia a použitie
Podrobný popis
B-1P - Povrchový magnetický detektor - SATEL
Magnetický detektor umožňuje zistiť otvorenie dverí, okien atď. Hermetický magnetický kontakt B–1P je určený na povrchovú montáž (priskrutkovaný k základni). Detektor má formu malej podlhovastej tablety a je k dispozícii v bielej (B–1P) a hnedej (B–1P BR) farebnej verzii. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek alarmovou ústredňou vybavenou vstupmi typu NC a taktiež ako ovládací prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Montáž: Povrchová
- Výstup alarmu: NC
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 30 mm
- Rozmery: 28x9,5x5 mm
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| B-1P | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 28x9,5x5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033338050 |
| Hmotnost: | 10 g |
Satel
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Senzor pohybuŠiroký rozsah detekcie: 360° pokrytie pre úplné zabezpečenie miestnosti.Vynikajúca kompatibilita: Podporuje zariadenia až do 2000W.Vysoká ochrana: Plní normu IP20...
Pohybový senzorBezdrôtové prevedenie pre jednoduchú inštaláciu a flexibilitu.Kompatibilita s viacero alarmovými systémami.Detekcia pohybu s vysokou presnosťou pre zvýšenú...
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Satel
Satel
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
