B-1P BR - Povrchový magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-26575Súvisiaci tovar
Senzor pohybuDetekcia pohybu v uhle 360° pre plné pokrytie.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom ochrany IP65.Účinné zabezpečenie a úspora energie.Jednoduchá inštalácia a...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Satel
Genevo
Pohybový senzorBezdrôtový dizajn umožňuje flexibilnú inštaláciu bez potreby kabeláže.Funkcia senzoru napájaná 2xAA batériami zabezpečuje dlhú výdrž.Detekuje pohyb pre vyššiu...
Podrobný popis
B-1P BR - Povrchový magnetický kontakt - SATEL
Magnetický kontakt umožňuje detekciu otvorenia dverí, okien atď. Hermetický kontaktný senzor B–1P je určený na povrchovú montáž (priskrutkovaný k podkladu). Senzor má formu malej podlhovastej pastilky a je dostupný v bielej (B–1P) a hnedej (B–1P BR) farebnej verzii. Zariadenie je pripravené na spoluprácu s akoukoľvek poplachovou ústredňou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako riadiaci prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Montáž: Povrchová
- Výstup alarmu: NC
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 30 mm
- Rozmery: 28x9,5x5 mm
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| B-1P BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 30 mm |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 28x9,5x5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033338074 |
| Hmotnost: | 10 g |
Satel
Genevo
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Satel
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Satel
Pohybový a prítomnostný senzorÚplné pokrytie: 360° senzor poskytuje celoplošné monitorovanie, eliminuje slepé miesta.Energetická úspora: Automaticky zapína osvetlenie alebo...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
