B-1M - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-15990Súvisiaci tovar
Satel
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Pohybový senzor360° zachytenie pohybu pre maximálne pokrytieStropná montáž pre nenápadné umiestnenieEnergeticky úsporné riešenie pre domácnosti aj kancelárieJednoduchá...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Satel
Podrobný popis
B-1M - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Magnetické senzory sú základným prvkom obvodovej ochrany. Ich základnou úlohou je detekcia otvorenia dverí a okien. Stredne veľký, hermetický bočný kontaktný senzor B-1M je určený pre povrchovú montáž. Môže byť tiež nalepený alebo priskrutkovaný k podkladu.
Technické údaje:
- Maximálne prepínacie napätie kontaktu: 100 V
- Maximálny prepínací prúd: 500 mA
- Prevádzkový teplotný rozsah: -10...+55 °C
- Maximálna vlhkosť: 93±3%
- Vzdialenosť uzavretia kontaktov: 30 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 33 mm
- Prostredná trieda podľa EN50130-5: II
- Typ senzoru (mimo magnetického poľa): NO
- Rozmery obalu magnetu: 51 x 9 x 13,5 mm
- Rozmery obalu kontaktu: 51 x 9 x 13,5 mm
- Hmotnosť: 20 g
Technická špecifikácia:
| B-1M | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne prepínacie napätie kontaktu | 100 V |
| Maximálny prepínací prúd | 500 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktov | 30 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 33 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 0.02 kg |
| Rozmery | 51 x 9 x 13,5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Ohmický odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NO |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° umožňuje monitorovanie veľkej plochy.Externá sonda poskytuje flexibilné možnosti inštalácie.Účinnosť senzorov zvyšuje bezpečnosť a...
Senzor pohybuDetekcia pohybu v uhle 360° pre plné pokrytie.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom ochrany IP65.Účinné zabezpečenie a úspora energie.Jednoduchá inštalácia a...
Satel
Pohybový senzorBezdrôtové prevedenie pre jednoduchú inštaláciu a flexibilitu.Kompatibilita s viacero alarmovými systémami.Detekcia pohybu s vysokou presnosťou pre zvýšenú...
Genevo
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Výrobca: Vidicon
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
