B-1F - Povrchový magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-26572Súvisiaci tovar
Genevo
Výrobca: Vidicon
Stropný pohybový senzor 360° 71-592- je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka detekcii pohybu v celom 360° rozsahu poskytuje spoľahlivé a...
Pohybový senzorPoskytuje 360° pokrytie pre efektívnu detekciu pohybu.Stropná inštalácia pre nenápadné umiestnenie a široký dosah.Energeticky úsporný, prispieva k zníženiu...
Genevo
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Satel
Podrobný popis
B-1F - Magnetický povrchový detektor - SATEL
Magnetický detektor umožňuje zistiť otvorenie dverí, okien atď. Plochý kontaktný detektor B–1F je určený na povrchovú montáž (priskrutkovaný k podkladu). Detektor je dostupný v bielej (B–1F) a hnedej (B–1F BR) farebnej verzii. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek centrálnou jednotkou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako ovládací prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Montáž: Povrchová
- Alarmový výstup: NC
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 30 mm
- Rozmery: 68x20x5,3 mm
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| B-1F | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 68x20x5,3 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033338005 |
| Hmotnost: | 10 g |
Satel
Výrobca: Dahua
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Satel
Satel
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
