B-1 - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Kód: EC-12350Súvisiaci tovar
Pohybový senzorPoskytuje 360° pokrytie pre efektívnu detekciu pohybu.Stropná inštalácia pre nenápadné umiestnenie a široký dosah.Energeticky úsporný, prispieva k zníženiu...
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Satel
Risco
Satel
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoruOdolnosť voči vode s IP65 pre vonkajšie použitieVysoký výkon 2000W pre rôzne aplikácieEfektívna prevádzka pre úsporu energie
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° umožňuje monitorovanie veľkej plochy.Externá sonda poskytuje flexibilné možnosti inštalácie.Účinnosť senzorov zvyšuje bezpečnosť a...
Podrobný popis
B-1 - Bočný magnetický kontakt - SATEL
Magnetické snímače sú základným prvkom obvodovej ochrany. Ich hlavným úlohou je detekcia otvorenia dverí a okien. Stredne veľký, hermetický bočný magnetický kontakt
B-1 je určený pre povrchovú montáž. Môže byť tiež prilepený alebo priskrutkovaný k povrchu.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktu: 100 V
- Maximálny spínací prúd: 500 mA
- Rozsah prevádzkových teplôt: -10...+55 °C
- Maximálna vlhkosť: 93±3%
- Vzdialenosť uzavretia kontaktu: 24 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktu: 29 mm
- Trieda prostredia podľa EN50130-5: II
- Typ snímača (mimo magnetického poľa): NO
- Rozmery krytu magnetu: 28 x 12,5 x 6,5 mm
- Rozmery krytu kontaktu: 28 x 12,5 x 6,5 mm
- Hmotnosť: 12 g
Technická špecifikácia:
| B-1 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktu | 100 V |
| Maximálny spínací prúd | 500 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktu | 24 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktu | 29 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signálizácia sabotáže |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť | 0.012 kg |
| Rozmery | 28 x 12,5 x 6,5mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NO |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.012 kg |
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Paradox
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie 220° pre pokrytie veľkej plochy.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom krytia IP44.Elegantná biela farba, ktorá sa hodí k väčšine...
Pohybový senzorový vypínačInteligentné ovládanie pre LED pásy.Podporuje záťaž až do 8A.Jednoduchá inštalácia a použitie.Energeticky efektívne riešenie.
Mikrovlnný senzorBezpečnostný IP20 kryt pre vnútorné použitieRegulovateľná citlivosť pohybuJednoduchá inštalácia a konfiguráciaEnergeticky úsporné riešenie
Satel
Genevo
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
