AZS-8P - Oddelovač napájania pre poplachové senzory triedy S - EWIMAR
Kód: EC-25182Súvisiaci tovar
Senzor pohybuDetekcia pohybu v rozsahu 360° umožňuje monitorovanie veľkej plochy.Externá sonda poskytuje flexibilné možnosti inštalácie.Účinnosť senzorov zvyšuje bezpečnosť a...
Výrobca: Vidicon
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Genevo
Satel
Genevo
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Podrobný popis
Oddelovač napájania pre alarmové snímače triedy S, AZS-8P - EWIMAR
AZS-8P je prepäťová ochrana, ktorej úlohou je zabezpečiť efektívnu a bezúdržbovú separáciu napájania alarmových snímačov v systémoch triedy S. Zariadenie využíva super rýchle poistky MOSFET, vďaka čomu skrat v napájaní na jednom zo snímačov spôsobí odpojenie len jedného obvodu v čase 1uS, bez toho, aby zaťažovalo napájací zdroj alarmovej ústredne, a môže trvať neobmedzene dlho. Napájanie sa obnoví okamžite po zaniknutí skrat v obvode bez potreby akejkoľvek údržby. Prúdová kapacita je 100mA. V závislosti od celkovej spotreby prúdu je táto hodnota dostatočná na napájanie viacerých snímačov. Zariadenie má zabudované diódy, ktoré signalizujú stav poruchy a umožňujú čítať stav napájania každého kanála. Pri výskyte skratu v obvode sa rozsvietia červené diódy. Naopak, zelené signalizujú prítomnosť napätia na jednotlivých kanáloch. Predvolene sú tieto diódy zhasnuté, aby sa nevytváralo ďalšie zaťaženie pre napájací zdroj / batériu. Pomocou testovacieho tlačidla ich možno dočasne zapnúť. Diódy sa môžu zapnúť natrvalo pomocou prepojky.
AZS-8P - Oddelenie okruhov napájacieho zdroja pohybových snímačov
Technická špecifikácia
| AZS-8P | |
|---|---|
| Napájacie okruhy | |
| Počet ochranných dráh | 8 |
| Vstupný / výstupný konektor | skrutkový |
| Signalizácia skratu | LED diódy - červené |
| Signalizácia napätia | LED diódy - zelené |
| Zapínanie LED | Len zelené - tlačidlo / prepojka |
| Doba odozvy poistky | 100mA |
| Hysterezis poistky | 1mA |
| Doba zapínania / vypínania poistky | 1µS |
| Sériový odpor | 10 / líniu |
| Všeobecné | |
| Použitie | Vo vnútri |
| Spôsob inštalácie | Špeciálne púzdro |
| Prevádzková teplota | -30C~60C |
| Rozmery | 102 x 41 x 25 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5904041751257 |
Senzor pohybuDetekcia pohybu na 360° pre kompletné pokrytie miestnosti.Vhodný na použitie v interiéri, ideálny pre domáce a komerčné priestory.Energeticky efektívne riešenie...
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Výrobca: Genevo
Súmrakový spínač Maclean MCE34 s externou sondou na automatické spínanie osvetlenia a iných zariadení podľa intenzity svetla. Nastaviteľný rozsah citlivosti je < 5 – 50 lx,...
Genevo
Genevo
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Detektor pohybuDetekcia pohybu a zvuku v rozsahu 160° pre maximálnu bezpečnosť.Zabezpečuje ochranu vášho domova 24/7.Jednoduchá inštalácia a kompatibilita so zabezpečovacími...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
