AV-05FD SILVER - Bránový panel IP, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-31088Súvisiaci tovar
Domáci zvončekBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciu a použitiePrevádzka na napätí 230 V pre stabilnú funkčnosťElegantný biely dizajn, ktorý sa hodí do každého...
Bezdrôtový zvonček s dvoma prijímačmi je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie pri vstupe do domu, bytu alebo kancelárie. Umožňuje jednoduchú inštaláciu bez zbytočného...
Bezdrôtový zvonček 17-108- s dvoma vysielačmi je praktické riešenie pre jednoduché a spoľahlivé upozornenie na príchod návštevy. Umožňuje pohodlné umiestnenie bez kabeláže a...
ZvončekBezdrôtové pripojenie umožňuje flexibilnú inštaláciu bez potreby káblov.Až 60 melódií pre výber osobného zvukového oznámenia.Výkonný dosah signálu až 300 metrov, ideálny...
Podrobný popis
Panel bránový AV-05FD Silver - BasIP
Vonkajší panel AV-05FD značky BasIP je model určený pre inštaláciu videovrátnika v technológii IP. Panel má 1 bezdotykové tlačidlá pre volanie a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD. Bránový panel je vyrobený z vysoko kvalitného brúseného hliníka. Kryt má triedu mechanickej odolnosti IK08. Zariadenie má možnosť plnej integrácie s akýmkoľvek bezpečnostným a automatizačným systémom cez otvorené rozhranie API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/4” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 diód IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Ovládanie: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktný čítač: Nie
- Čítač QR kódov: Áno
- Ovládanie v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65 / IK08
- Prevádzková teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 95 × 190 × 37mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-05FD SILVER | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetlenie | 6x dióda LED |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda tesnosti | IP65 |
| Trieda odolnosti | IK08 |
| Komunikácia a ovládanie | |
| Rozhranie | Grafické, WEB Interface |
| Ovládací softvér | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Modul relé, Wiegand |
| Metódy autentifikácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborný, zlatý, čierny |
| Rozmery panelu | 95 × 190 × 37 mm |
| Prevádzková teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914151 |
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokačný
Výrobca: Dahua
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Vidos Typ videovrátnika: Jednobytový
BCS Line
Dahua Typ videovrátnika: Jednobytový
EZVIZ
Videovrátnik CHARON BAX
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
