APS-8P - Prepäťová ochrana napájania alarmových senzorov so separáciou - EWIMAR
Kód: EC-25183Súvisiaci tovar
Výrobca: Genevo
Pohybový senzorPokrýva 160° uhol detekcie pohybu, ideálne pre efektívne monitorovanie priestoru.Kompatibilný s inštalačnými krabicami, čo umožňuje jednoduchú montáž do...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Výrobca: Genevo
Satel
Senzor pohybuDetekcia pohybu na 360° pre kompletné pokrytie miestnosti.Vhodný na použitie v interiéri, ideálny pre domáce a komerčné priestory.Energeticky efektívne riešenie...
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Podrobný popis
Ochrana proti prepätiu napájania alarmových snímačov so separáciou, APS-8P - EWIMAR
APS-8P je ochrana proti prepätiu, ktorej úlohou je chrániť a separovať napájanie snímačov systémov alarmov triedy S pred dôsledkami atmosférických výbojov. Zariadenie má 8 ochranných obvodov vybavených super rýchlymi poistkami MOSFET, ktoré v priebehu 1 uS rozpoja napájací obvod, kde došlo ku skrat. Toto riešenie zabraňuje odpojeniu napájania a vypnutiu iných snímačov alarmového systému sabotáže, bez toho, aby spôsobilo prúdové zaťaženie zdroja a akumulátora. Skrat môže pretrvávať akokoľvek dlhý čas. Po odstránení skratu sa napájanie do vypnutého obvodu automaticky obnoví. Ochrana má vstavanú funkciu ochrany pred prepätím. Táto funkčnosť zabezpečuje alarmové linky ústredne pred poškodením dôsledkom atmosférických výbojov a rázových prúdov do hodnoty 2kA. Ochranný obvod odvádza indukované potenciály na zem prostredníctvom PE linky. APS-8P je vyhotovený v podobe modulu inštalovaného v špeciálnom kryte spolu s inými modulmi, ktoré môžu tvoriť komplexný ochranný systém pre všetky signály alarmovej centrálnej jednotky. Pre úplnú ochranu proti prepätiu 8 alarmových liniek sa odporúča použitie ochrany v kombinácii s modulom APS-8Zi/1P
APS-8P - Príkladné zabezpečenie alarmového systému triedy SA4
Technická špecifikácia
| APS-8P | |
|---|---|
| Ochranné obvody | |
| Počet ochranných obvodov | 8 |
| Vstupná / výstupná svorka | Svorky na skrutky |
| Menovité napätie DC (linka-zem) UN | 90V DC |
| Maximálne trvalé pracovné napätie (linka-zem) UC | 110V DC |
| Úroveň ochrany 1kV/s (linka-zem) UP | 600V |
| Výbojový prúd C1 (8/20µS, linka-zem ) Iimp | 2kA |
| Menovité napätie DC (linka-linka) UN | 13.8V DC |
| Maximálne trvalé pracovné napätie (linka-linka) UC | 15V DC |
| Úroveň ochrany 1kV/s (linka-linka) UP C3 | 20V (zohľadniac MOSFET) |
| Výbojový prúd C1 (8/20µS, linka-linka ) Iimp | 2kA (zohľadniac MOSFET) |
| Odpojovací element | Poistka MOSFET |
| Sériový odpor | 10 / linku |
| Menovitý prúd IN | 100mA / linku |
| Všeobecne | |
| Použitie | Vnútorné |
| Spôsob montáže | Dedikovaný kryt |
| Pracovná teplota | -30C~60C |
| Rozmery | 102 x 41 x 25 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5904041751264 |
Pohybový senzorVybavený tromi detektormi pre zvýšenú detekciu pohybu.Bezdrôtový dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblovania.Zabezpečenie pre domácnosť alebo kanceláriu...
Výrobca: Dahua
Genevo
Satel
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Pohybový senzorŠiroký uhol detekcie 220° pre pokrytie veľkej plochy.Vhodný pre vonkajšie použitie so stupňom krytia IP44.Elegantná biela farba, ktorá sa hodí k väčšine...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
