ADD-200 - Bezdrôtový súmrakový a teplotný senzor - Satel
Kód: EC-24845Súvisiaci tovar
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Senzor pohybuOdolnosť voči prachu a vode s triedou krytia IP65Pokrytie 360° pre úplný dohľadDlhá životnosť s nízkou spotrebou energieJednoduchá inštalácia a použitie
Pohybový senzorový vypínačInteligentné ovládanie pre LED pásy.Podporuje záťaž až do 8A.Jednoduchá inštalácia a použitie.Energeticky efektívne riešenie.
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Genevo
Podrobný popis
Vonkajší súmrakový a teplotný senzor ADD-200 - Satel
Senzor ADD-200 detekuje zmeny intenzity svetla, vďaka čomu je schopný určiť moment súmraku a intenzity svetla. Druhou funkciou senzora je detekcia zmien teploty. Je určená na prácu v obojsmerovom bezdrôtovom systéme ABAX 2. Podporovaná kontrolérmi ACU-220 a ACU-280, ako aj retransmiterom ARU-200.
Technické parametre:
- Typ produktu: Bezdrôtový senzor súmraku a teploty
- Režimy práce: Detekcia zmien intenzity svetla a zmien teploty
- Rozmery: 58 x 115 x 34 mm
- Maximálna spotreba prúdu: 12 mA
- Trieda tesnosti: IP65
- Max. dosah rádiovej komunikácie: do 2000 m
- Meranie teplôt v rozmedzí: -30°C...+70°C
- Meranie intenzity svetla v rozmedzí: 2...250 lx
Charakteristické črty:
- zašifrovaná obojsmerná rádiová komunikácia v pásme frekvencií 868 MHz (štandard AES)
- diverzifikácia prenosových kanálov – 4 kanály umožňujúce automatický výber toho, ktorý umožní prenos bez interferencie s inými signálmi v pásme frekvencií 868 MHz
- dosah rádiovej komunikácie v otvorenom priestore: do 2000 m (s ACU-220) / do 1600 m (s ACU-280)
- diaľková aktualizácia softvéru senzora
- diaľkové konfigurovanie
- LED dióda na signalizáciu
- možnosť „ECO“ umožňujúca predĺženie času práce na batérii
- kontrola stavu batérie
- puzdro odolné voči poveternostným podmienkam a vyznačujúce sa vysokou mechanickou odolnosťou
Technická špecifikácia:
| ADD-200 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Rozsah pracovných teplôt | -30°C…+70°C |
| Očakávaný čas práce batérie | 24 mesiacov |
| Maximálna spotreba prúdu | 12 mA |
| Hmotnosť | 95g |
| Pásmo frekvencií práce | 868,0 ÷ 868,6 MHz |
| Rozmery | 58 x 115 x 34 mm |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Batéria | CR123A 3V |
| Čas spustenia | 5 s |
| Presnosť merania teploty | ±1°C |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom stave | 20 µA |
| Trieda prostredia podľa EN50130-5 | III |
| Stupeň ochrany IP | IP65 |
| Max. dosah rádiovej komunikácie | 2km |
| Meranie teplôt v rozmedzí | -30°C...+70°C |
| Meranie intenzity svetla v rozmedzí | 2...250 lx |
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
SenzorPokročilá detekcia pohybu a prítomnosti s pokrytím 360°Vysoká ochrana proti vode a prachu s hodnotením IP65Energeticky úsporné riešenie pre automatizované...
Genevo
Senzor pohybu360° detekcia s tromi senzormi pre maximálnu bezpečnosťČierna farba pre nenápadnú inštaláciuVhodný do vonkajších priestorov s krytím IP44Úsporné a efektívne...
Detektor pohybuDetekcia pohybu a zvuku v rozsahu 160° pre maximálnu bezpečnosť.Zabezpečuje ochranu vášho domova 24/7.Jednoduchá inštalácia a kompatibilita so zabezpečovacími...
Snímač pohybu 71-594- v bielom prevedení spoľahlivo zachytí pohyb a automaticky zapne osvetlenie alebo iné pripojené zariadenie. Praktické riešenie pre chodby, vstupy, schodiská...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
